pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Płacz na filmach

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

ja tez czesto becze na filmach:) ze wzruszenia, ze smiechu... A jesli chodzo o Igrzyska , to ja sie bardzo cisze , ze znow zobacze w drugiej czesci Liama Hemswortha:) uwielbiam Go. Na pierwszej czesci Igrzysk plakalam, zobaczymy jak bedzie na W pierscieniu ognia .
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Film jest rewelacyjny, podał mi się nawet bardziej niż pierwsza część. Ciekawa jestem co dalej i zaczynam czytać Kosogłosa :).
Oksii
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-27, 13:32
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: Oksii »

Rzadko płaczę, ostatnio zdarzyło mi się to na filmie z 2006 roku pt. Click i rób co chcesz. Zaczyna się jak głupia komedia a to prawdziwy dramat o życiu
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Ojej, mnie to ostatnio mega wzruszył film "Pamiętnik" na podstawie powieści Nicholasa Sparksa. Piękna historia prawdziwej i trwałej miłości :miłość:
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ja płaczę bardzo często na filmach
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Aleksandra pisze:Wygadany zbóju, Ja też bardzo często płaczę na filmach czy to ze smutku czy z żalu czy ze szczęścia , kiedy jest happy end:) Taka po prostu jestem :) w życiu codziennym tez bardzo często się wzruszam, a już przy takich filmach jak napisałeś kiedy w "Igrzyskach śmierci" umiera ta mała dziewczynka ściskało mnie i w żołądku i gardle... :placze:
tak to jest jeden z momentów których się całkowicie nie spodziewałam i trochę łza się zakreciła
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Mam to szczęście, że zawsze dziewczyna wybiera taki film, gdzie na koniec ryczy. Jeśli film sam w sobie jest dobry, np. wspomniane igrzyska, to jeszcze nie jest źle, ale jeśli to jakiś romans w stylu notebooka, to potem jeszcze dostaje po uszach, że jestem nieczuły :P

I tak źle i tak niedobrze :P
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Aleksandra pisze:Wygadany zbóju, Ja też bardzo często płaczę na filmach czy to ze smutku czy z żalu czy ze szczęścia , kiedy jest happy end:) Taka po prostu jestem :) w życiu codziennym tez bardzo często się wzruszam, a już przy takich filmach jak napisałeś kiedy w "Igrzyskach śmierci" umiera ta mała dziewczynka ściskało mnie i w żołądku i gardle... :placze:
to bylo starszne:< tez mi się lezka zakrecila. ciekawe czy kosoglos da powody do placzu, oby nie za wiele
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

ance pisze:
Aleksandra pisze:Wygadany zbóju, Ja też bardzo często płaczę na filmach czy to ze smutku czy z żalu czy ze szczęścia , kiedy jest happy end:) Taka po prostu jestem :) w życiu codziennym tez bardzo często się wzruszam, a już przy takich filmach jak napisałeś kiedy w "Igrzyskach śmierci" umiera ta mała dziewczynka ściskało mnie i w żołądku i gardle... :placze:
to bylo starszne:< tez mi się lezka zakrecila. ciekawe czy kosoglos da powody do placzu, oby nie za wiele
jeśli będą się trzymali książki to na pewno będzie sporo powodów do płaczu...
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

to idę na bank, nie ma to jak sobie popłakać w kinie.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Zdarza mi się czasem mocniej wzruszyć, nie zaprzeczę ; )
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ja najmocniej wzruszam się na animacjach.
ODPOWIEDZ