pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Harry Potter

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Martyna15c, bo w kinie jest lepszy efekt oglądanie duży ekran dobry dzwięk i w ogóle

Ort./Niki
Ostatnio zmieniony 2009-07-28, 22:11 przez Duszyczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Duszyczka pisze:Martyna15c, bo w kinie jest lepszy efekt oglądanie duży ekran dobry dzwięk i wogule
Uważam tak samo i dodam jeszcze, że dla mnie samo siedzenie w kinowej sali jest fajne samo w sobie ;)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

W czwartek idę na Księcia Półkrwi ;P
Fajne filmy ;)
Książki przeczytam jak będę mieć czas ;)
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

wszystkie części pochłonęłam :P
zdecydowanie ksiażki leszpe niz film.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Książka prawie zawsze jest lepsza od filmu. Taki jest już urok książek.
Czytałam kiedyś Harrego, jednak po pewnym czasie wena się wyczerpała. Chyba tylko ostatniej części nie przeczytałam. Film to tylko 3 części widziałam.
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Ja przeczytałem 1 i 4 część a z filmu to 1 i 2. Nic ciekawego jak dla mnie.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Byłam bodajże na dwóch częściach w kinie.Głupi ten film,dziecinada.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jak byłam młodsza byłam zafascynowana Harrym, przeczytałam wszystkie część. Przeszło mi to całkowicie, oglądałam jakieś części ekranizacji dużo obiegały od książki.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Swego czasu miało się Potteromanię xd.
Pamiętam, że rodzice na święta kupowali nam po jednej części. I tak, po iluś tam latach uzbierały się wszystkie. Czytałam je po dwa, trzy razy. Teraz już mi minęło, ale miło wspominam czas spędzony z Hogwartem.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Przeczytałam 5 części, obejrzałam 4, ale to było dawno temu ;D Książka oczywiście lepsza;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Nie czytałam Pottera, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Za to w kinie byłam chyba na wszystkich częściach :? Tak jakoś się złożyło - a to wycieczka klasowa, a to jakieś małe miasteczko, w którym 'to' było jedynym wyświetlanym filmem. A ile się wynudziłam na nich to wiem tylko ja :P

Podobno jak ktoś jest fanem Tolkiena to nie za bardzo trawi Pottera. Może coś w tym jest. U mnie się zgadza ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Dostalam kiedyś pierwszą część i tak zaczęłam czytać i utknęłam na pierwszym rozdziale, nadal tam tkwie ; ] :?
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

przeczytałam wszystkie części, niektóre po kilka razy. teraz zastanawiam się co ja w nich widziałam :roll: nie mówię że są do niczego, w końcu to książki mojego dzieciństwa i nawet wczesnej młodości ;) ale jakoś już mi przeszło, za to za każdym razem jak słyszę o filmach na ich podstawie lub co gorsze je oglądam to krew mnie zalewa i dostaję białej gorączki, no bo jak mozna aż tak zepsuć coś, co nie było bynajmniej złe?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Nigdy mnie mania na HP nie wziela i raczej nie wezmie.
Ogladalam filmy i na tym sie to konczy.

Nie kreca mnie szczegolnie przygody jakies tam czarodzieja z przyjaciolmi,ktory lata po swiecie i pokonuje zlo,nie to nie dla mnie.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Przeczytałam wszystko dwa razy. Już kilka lat temu, dobre na odmóżdżenie się. Widać jak warsztat Rowling się rozwijał. Pierwsza część kompletnie sucha w obrazowanie, jedynie sama akcja, a jaki rewelacyjny koniec w 7 części? Pewnie jeszcze nie raz sięgnę po tę pozycję. Mój ulubiony tom, to trzeci. Ma w sobie coś szczególnego, sama nie wiem co.
ODPOWIEDZ