pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Hera moja miłość"

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

"Hera moja miłość"

Post autor: Rose »

Widziałam, że ktoś zaliczył tę książkę do swoich ulubionych. Kto czytał? Jakie wrażenia, przemyślenia nasuwają się Wam po lekturze?
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

A tak zgadza się. Ja czytałam i muszę przyznać, że książka naprawdę bardzo ciekawa. Autorka ujmuje w niej współczesne problemy, jakimi jest m.in. brak zainteresowania ze strony rodziców, na to co robią dzieci, problem narkomanii. Książka daje dużo do myślenia.
Świetna książka, gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja przeczytałam tę książkę bardzo szybko, tak mnie wciągnęła. I zgadzam się z Tobą, co do tego, że autorka w świetny sposób pisze o współczesnych problemach wielu rodzin.
Ja byłam bardzo przybita po przeczytaniu tej książki. Moim zdaniem mogłaby być lekturę, ze względu na ważność tematu jaki porusza.
marchewa0007
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-06-04, 22:47

Post autor: marchewa0007 »

Także czytałam... Dwa razy. Raz bo po prostu chciałam, drugi aby sobie przypomnieć bo potrzebna mi była do prezentacji maturalnej. Nie pamiętam dokłądnego tytułu mojej prezentacji ale coś o problemach okresu dorastania. Więc podpasowało mi jak jeszcze kilka innych ksiązek które lekturami nie były. Trochę umyślnie to zrobiłam bo wiedziałam, że małe jest prawdopodobienstwo aby któraś z pań czytała którąs z ksiązek i tak więc się nie pomyliłam...:)
Ale wracając do tematu... to ksiązka bardzo ciekawa i wzruszająca nieco...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Rose pisze:Kto czytał? Jakie wrażenia, przemyślenia nasuwają się Wam po lekturze?
Czytałam. Dosyć dawno, więc tak szczegółowo nie pamiętam o czym była. Pamiętam tyle, że była wzruszająca i wciągająca. Jedna z tych naj dotyczących narkotyków. Zawsze po takich książkach na myśl nasuwa mi się jedno stwierdzenie "Nigdy nie będę ćpać".
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Od koleżanki słyszałam, że książka bardzo ciekawa. Sama chciałabym przeczytać, lecz niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ju kilka dni temu mialam tu napisać, ale nie znalazłam czasu :(

Książka podobała mi się, ale po opiniach (wiele razy słyszłam, ze jest takla mega dobra) spodziewałam się, że będzie w nic więcej akcji, że będzie trzymała w napięciu.
Podobało mi się, z racji, ze jestem ciekawa co będzie dalej przeczytam drugą część "lot kometą"
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Czytałam. Nawet kilka razy. Świetna, wzruszająca książka. Daje do myślenia.
A przede wszystkim ukazuje całą nędzę ćpania.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Słyszałam że ciekawa niestety nie czytałam jej. Mam zamiar w najbliższym czasie.
ODPOWIEDZ