pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Książki dla dziewczyn

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Czytasz Ogon kici?? ja zamówiłam w tym nowym slicznym waydaniu ( w stylu Drzazgi), mam nadzieję, ze w weekend już będę miała!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Nom :) Już właściwie skończyłem:P Nie będę ci zdradzał fabuły ale możesz być w szoku. Tak bohaterka Ania jest trochę niekonwencjonalna jeżeli chodzi o uczucia.:)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Dopiero dziś wysłali, więc nic mi nie mów, będę pochłaniać w weekend :D
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

"Drugiego" czytałam i dobrze go wspominam. Nietypowe spojrzenie, bo rzadko czytam książki o chłopakach. :p

Ale "Ogona kici" akurat nie miałam w rękach. Powiedz czy fajny (choć po kilku już książkach Nowak myślę, że tak)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Bardzo fajny :) Wczoraj skonczyłam czytać i... zakończenie mnie rozbroiło... Nie tego się spodziewałam, ale nic więcej nie powiem.
Mimo, że Kicia jest całkiem innym typem osobowości, to Nowak tak dobrze wczuwa się w nastrój, że tym samym, ja czułam sie niemal jak Kicia :P
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Moja siostra teraz - dokładnie w tym momencie wróciła czytając to:

Obrazek

Nie może się oderwać ;)
wygadanka
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-03-19, 23:21

Post autor: wygadanka »

polecam www.ksiegarniawarszawa.pl jeżeli chodzi o ksiązki dla dziewczyn. bo mają duży wybór wśród pozycji o mega niskich cenach
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

wygadany boj pisze:Moja siostra teraz - dokładnie w tym momencie wróciła czytając to:


Nie może się oderwać ;)
Nie dziwię się bo książka bardzo wciąga, a że jest nieduża, to ja ja połknęłam juą w sobotę i przymierzam się do "Looka". Tyle fajnych ksiązek teraz wychodzi, że w ogóle przestałam chodzić do kina i ogladądać cokolwiek!
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

W kinach akurat teraz nic ciekawego nie grają, też właśnie szukam jakiejś książki w miarę lekkiej bo mam bardzo dużo nauki i potrzebuję trochę się oderwać. Wygadany boju a o czym jest ta Pocztówka, że tak wciąga? Okładka zwraca uwagę.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

Post autor: oxytocin »

wygadanka a co ostatnio kupowałaś w http://ksiegarniawarszawa.pl/, co polecasz?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja chciałam tam zamówić "Zasupłaną histoirę" - w dobrej cenie 16 zł, ale niestety produkt niedostępny, w empiku też nie ma, więc zamawiam w merlinie.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Zasupłana historia bardzo fajna, przeczytałam, ostatnio. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Fabułę przeplatają bajki stylizowane na czasy współczesne, każda kończyła się morałem.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

A polecacie może jakiś fajny romans? Nie wiem czemu, ale ostatnio mam ochotę na coś tego gatunku :)
jorxa
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-10, 11:56

Post autor: jorxa »

A czytałaś Poszukiwany żywy lub nieumarły ?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja nie znam, ale z romansowych rzeczy, to ostatnio czytałam świetną książkę Alchemia miłości Eve Edwards. Akcja rozgrywa się w Anglii za czasów królowej Elżbiety.

[ Dodano: 2013-11-22, 12:46 ]
A teraz jeszcze drugi tom alchemii czyli Demony Miłości :)
Mam też chrapkę na Nieskończoność z serii poza czasem.
ODPOWIEDZ