pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Seria Cherub

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Seria Cherub

Post autor: wygadany boj »

Znacie tą serię?
To ciekawa przygodówka o armii sierot. Ukazało się juz chyba 13 części, ja czytałem tylko dwie, ale zamierzam więcej ;)
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

owszem znam tę serię, ale "armia sierot" brzmi TRAGICZNIE ;)
kupuję kolejne części bratu - jest zachwycony. Ciągle opowiada jacy to są wspaniali Ci młodzi agenci, że jeden jest super z matmy jeden super ze sportu. Fajne wzorce wpaja ta książka.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Kołomyja - mnie też "armia sierot" poraziła, ale z drugiej strony, autor Cheruba napisał też serie o Agentach Hendersona- i opowiada w niej o wydarzeniach sprzed założenia organizacji Cherub. Więc nawet coś w tym jest:).
Cheruba osobiście uwielbiam. Jest przygodowa i bez wątków miłosnych, w końcu coś naprawdę dla chłopaków:).
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Bo faceci to nie umieją dobierać słów... Pożyczyłam od kolegi Republikę - niezłe to naprawdę!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Wiecie ze będzie nowa część ? :)

Tym razem o jakieś rodzince terrorystów z bliskiego wchodu - Aramowów, która jest jedną z największych organizacji przestępczych. Ciekawe co będą mogli poradzić na to nastoletni agenci - zwłaszcza, że autor nie oszczędza swoich bohaterów.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Będzie? Fajnie, kiedy i o czym? :]
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Jeszcze o czym to nie wiem, można poszukać w necie recenzji blogerów, bo już zaczynają się pojawiać. Premiera książki jest 17 kwietnia, więc jeszcze z tydzień trzeba poczekać.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Może nie recenzję, ale dam Ci moja opinię o "aniele Stróżu" - ksiazka wciąga :rotfl: Bardzo mi się podoba wątek Eatena i ten przeskok z luksusu do... w inny świat ;) Postać Ryana też jest super, ciekawe co będzie z tą szkołą dla Eatena!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy- że wciąga to już wiem, dlatego czytam kolejną cześć. :)
Ethan to nie jest nowa postać, był już poprzedniej części - trochę go autor nie żałował patrząc na te sceny jak go gang uprowadził. Cały Muchamore - akcja, humor. Trochę jak wyluzowany Bond. :)
ODPOWIEDZ