pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mroczna literatura

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Młodaaa
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-04, 14:17

Post autor: Młodaaa »

Ahahah, to z pewnością! :P Nie chcesz, by Cię zwyzywały, że opowiadasz fabułę, ale za to perfidnie podsycasz atmosferę i wzbudzasz zainteresowanie :P (przynajmniej moje), hehe. Kurde, tak mi przykro, że nie mam księgarni obok, bo nie po drodze mi, a mam weekend wolny. No, trudno. W poniedziałek sobie to ogarnę.

Ale thriller to thriller. :P Lepiej na początku nie wiedzieć kto z kim. :) Ach, ten dreszczyk emocji.:)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Zawsze możesz kupić przez internet. Przy dużej dozie szczęście książkę będziesz miała po jednym dniu. Oczywiście ten weekend jest już niestety stracony na czytaniu.
Młodaaa
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-04, 14:17

Post autor: Młodaaa »

Szybciej będzie jak kupię sama, bo zrobię to jutro. :) Nie będę czekała na kuriera chociaż z przesyłką. Weekend na czytanie stracony, ale nastrajam się odpowiednio leżeniem w łóżku przy świecy. :) Takie dni też są potrzebne.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Oj, świeca to chyba za dużo światła nie da :-)
Ale naprawde, na takie jesienne wieczory najlepsze są takie thrillery. Tylko później człowiek się boi z psem wieczorem wyjść :-)
Młodaaa
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-04, 14:17

Post autor: Młodaaa »

No, dokładnie! Zimno, ciemno, książka do poduszki. :) Straszna to ona trochę jest, ale fajna, miło się ją czyta. Jest tajemnicza i faktycznie wciąga. :) Daje się odczuć, że jest skierowana do młodych.
Wygadany, namówiłeś mnie na książkę, a teraz dobrze mi przy niej. :) Czuję klimat jesieni i tego mroku za oknem. Thriller taki jak Krąg, jednak miła sprawa. Dobrze, że z psem nie muszę chodzić, bo mam podwórko i sam biega. ;) Nic mnie nie wystraszy w tej ciemnicy!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

"Krąg" się sprawdził muszę przyznać. Trochę młodzieżowy, ale klimat właśnie taki o jaki mi chodziło. Zaczynam naprawdę przekonywać się do szwedzkiego sposobu pisania książek.
Krąg ma być trylogią więc teraz czekam na drugą część, ale obawiam się, że to trochę potrwa. Piszcie co mrocznego ostatnio czytaliście.:)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Moją uwagę zwrócił teraz "Fałszywy książę" Obrazek

Jest jakiś tajemniy zaginiony książę, morderstwa, intrygi... :D
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ten "fałszywy książę" spodobałby się mojemu kuzynowi. On lubi takie książki :) A niedługo ma urodziny, więc w sumie niezły pomysł na prezent :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:Moją uwagę zwrócił teraz "Fałszywy książę" Obrazek

Jest jakiś tajemniy zaginiony książę, morderstwa, intrygi... :D
To jest moje małe odkrycie tego roku, bo nie znałem autorki a pojawiła się z trylogią. Dokładnie pierwszą częścią trylogii. :) Jeżeli ktoś chciałby przeczytać fajną książkę o czasach około średniowiecznych ale w której nie ma wróżek i smoków, to jest właśnie taka okazja. Czekam teraz na drugą część. :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Jakoś nigdy za taką mroczną literaturą nie przepadałam. Choć przyznam, że chyba nawet w tą mroczną literaturę wpadały książki Natsuo Kirino, po które kiedyś sięgałam.
ODPOWIEDZ