pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zmierzch

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

No i doczytałam 2 część.. w końcu. ;D Podobała mi się, sięgnę po kolejne.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jelly., poleca, mnie tak wciągnęło, ze żałowałam, ze tak szybko przeczytałam ;)
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

uniqex33 pisze:Jelly., poleca, mnie tak wciągnęło, ze żałowałam, ze tak szybko przeczytałam ;)
Zapisałam się w kolejce po kolejną część do biblioteki, duużo osób przede mną. : (
A e-book'a nie za bardzo lubię czytać, wolę mieć lekturę w ręku ;D
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jelly. pisze:e-book'a nie za bardzo lubię czytać, wolę mieć lekturę w ręku ;D
tak ja też,
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja mam wszystkie części i po raz drugi czytam je od początku. Za niedługo w kinach będzie trzecia część.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

ja mam 1, 2 i 4, oczywiście najfajniejszej jak dla- 3 części mnie nie posiadam :cry: no i zostaje e-book, ale chociaż lubię wracać do co ciekawszych fragmentów, to szybko męczą mi się oczy i dlatego nie przepadam za e-bookami
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

redi_gyal pisze:Za niedługo w kinach będzie trzecia część.
czyli kolejna okazja na posmianie sie z durnego filmu.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

redi_gyal pisze:Za niedługo w kinach będzie trzecia część.
tak 30 czerwca xdd
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Przeczytałam po raz pierwszy gdy byłam jeszcze w gimnazjum.
Teraz może wydawać się to co najmniej dziwne,ale bardzo trudno było dostać w empiku jakikolwiek egzemplarz ze względu na brak zainteresowania.
Ot jedna z mało ambitnych,aczkolwiek ujmujących historii.I cóż zapoczątkowało to przełom ,zmianę wizerunku wampiraz oraz otaczającą nas wampiromanię.
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

Przeczytałam wszystkie części + kilka rozdziałów pirackiego "Midnight Sun" tj. Zmierzch według Edwarda. Saga powaliła mnie na łopatki. Strasznie mi się spodobała. Fakt, że trochę temu skończyłam czytać ostatnią część i już przestałam się nią tak zachwycać, ale dobrze pamiętam jak płakałam czytając. Hehe wiem, że to głupie, ale ja się szybko wzruszam. Taka moja natura.
Co do filmu - masakra, beznadzieja, żal. Tak samo jak to wielkie halo wokół "mega przystojnego" Pattinsona. Ludzie no bez przesady. Po pierwsze Pattison nie dorównuje do pięt Edwardowi z wyobraźni pani Meyer. Po drugie - nie jest przecież taki strasznie ładny. Po trzecie to TYLKO aktor. Nie rozumiem tego całego rumoru wokół niego i tej aktorki co grała Belle (nie pamiętam imienia). Aktorka obrazująca Bellę też według mnie kompletnie nie pasuje. Przedstawili tych książkowych bohaterów jako jakieś EMO. ;/ Film nie podobal mi się ani w 1/1000.
Gorąco polecam przeczytać książkę!
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Ja mam wszystkie części :) Po raz pierwszy przeczytałam w ostatniej klasie gimnazjum i od tamtej pory nie mogę się z nią rozstać, po prostu ją uwielbiam.
akiram
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-07-05, 16:28

Post autor: akiram »

Trudno byłoby nie usłyszeć, wszędzie o tym mówili przez jakiœ czas. Poza tym u mnie na przerwach dziewczyny nie rozmawiały o niczym innym, wszędzie tylko dało się słyszeć "Jaki ten Edward jest cudowny" i inne teksty w ten deseń.
Przeczytać, to owszem, przeczytałam, jednakże nie wiem, czym się wszyscy tak zachwycajš... Jak dla mnie zbyt przesłodzone.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Stanowczo nie. Gdy słyszę Zmierzch od razu kojarzy mi się z tandetną Bella i Edwardem który jest wielkim "wampirem"
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Książki są świetne.
Film zdecydowanie wszystko spartaczył.

Lubię takie klimaty.
Czytałam tez inne książki o wampirach. ;k
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Choć jestem facetem - przeczytałem. Nawet dość szybko, chyba w tydzień, bo wciągnęło. Chwilę mi się podobało, jednak po jakimś czasie, patrząc obiektywnie przesłodzone romansidło. Wszyscy się loffciają, są nieśmiertelni, super. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
ODPOWIEDZ