pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zmierzch

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Bo własnie chodziło mi o to że autorka wypowiadała się ze przez te 4 rozdziały które wysłała wydawcy i przeciekły do neta raczej nie wyda tej książki dlatego też myślałam że te 12 które są przetłumaczone to jakaś ściema Sama już nie wiem. Aczkolwiek przeczytam z ciekawości wszystkie ;)

Hmm Co do fanów to byś się zdziwiła Na stronie fanklubu zmierzchu znajdziesz opowieści które pisali fani ( dalsze losy bohaterów ) i niektóre są naprawdę fajne :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

redi_gyal pisze:Hmm Co do fanów to byś się zdziwiła Na stronie fanklubu zmierzchu znajdziesz opowieści które pisali fani ( dalsze losy bohaterów ) i niektóre są naprawdę fajne :)
No tak. Fani :roll: .
Się okaże czy wydadzą, czy nie.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Długo czasu minęło zanim się przełamałam i sięgnęłam po pierwszą część sagi.
Typowe czytadło. Niby mi się podobało, ale nie lubię rzeczy wokół, których jest wiele szumu. Wiele szumu o nic. Bo książka taka rewelacyjna nie jest.
O wiele lepsza jest inna książka tej autorki. 'Intruz' Jak na mój gust o wiele lepsza niż zmierzch.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Przeczytałam w całości "Zmierzch", drugiej cz. nie skończyłam, bo za mało czasu posiadałam. A teraz inne książki muszę czytać.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

już pisałam:D ale kocham to:d jutro jade na księżyc w nowiu ;p
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja już dwa razy byłam w kinie zeby obejrzeć Księżyc w nowiu ale a ni razu nie udało mi sie do niego wejść ;/ Tak to jest jak cie wzywają do pracy w nieodpowiednim czasie :/
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

film było zjae*bisty!:D
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Re: Zmierzch

Post autor: kaśśś177 »

Tandetna pisze:Ja czytałam. Jeszcze przed tym całym 'bumem' na te książki.
ja też, musiałam nieźle się namęczyć by zdobyć pierwszą część ;] ogólnie mi się podobało- kopciuszek z wampirem na białym koniu zawsze się sprzeda, podobało mi się i kiedyś zmuszę moją córkę by to przeczytała :mrgreen: teraz już mi się trochę znudziła, zbyt wiele szumu wokół tego
meyer ma też inną fajną książkę- Intruza, jak dla mnie nawet lepsza, choć mniej znana
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jednak wybrałam się do kina na ten film Oczywiście byłam nim zachwycona ale po dłuższym rozmyslaniu uznałam że film wogóle nie oddał klimatu książki :P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

redi_gyal pisze:Oczywiście byłam nim zachwycona
Ja też, ja też ;]
redi_gyal pisze:uznałam że film wogóle nie oddał klimatu książki
Czy ja wiem...?;/ Załuję tylko, że w filmie nie da ująć się wszystkich scen z książki.
Zua. pisze:Intruz' Jak na mój gust o wiele lepsza niż zmierzch.
Trochę zawieje offtopem, ale muszę coś powiedzieć o "Intruzie". Początek był straszny, ale koleżanki mówiły "Przebrnij przez początek, a pózniej nie będziesz mogła się oderwać." I tak też było. Nie mogę się doczekać kontynuacji! Choć "Zmierzch" był bardziej w moim stylu^.^
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Nie czytałam 'Zmierzchu', zaczęłam kiedyś u mojej koleżanki, trochę mnie wciągnęło, ale nie na tyle, abym bardzo chciała przeczytać całą.
Oglądałam film, obie części i tak szczerze to jest bardzo naiwny. Zresztą mi osobiście ten wampir wykreowany przez panią Meyer nie bardzo przypadł do gustu. Może dlatego, że wychowałam się na mrocznym Lestacie i filmie "Wywiad z wampirem". Tam wampiry miały charakter, utożsamiały to, co zawsze mi się z nimi kojarzyło. W Zmierzchu mi tego brakuje, to taka ugrzeczniona historyjka dla dziewczyn, które lubią romanse.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Przeczytalam polowe pierwszej czesci z bo stwieerdzilam,ze jezeli wszyscy sie tak zachwycaja to musi cos w tym byc i coz...nie ma.
Nie wiem dlaczego jest wokol tego tyle szumu bo historia ta powtarza sie po raz kolejny. Zwykla dziewczyna zakochuje sie w wampirze i prosze panstwa o to ich strasznie przygody aby mogli byc tylko razem...poczytajcie jakiejs ambitniejsze ksiazki a nie cos co jest najwyrazniej przeznaczone dla biednych nastolatek marzacych o wielkiej milosci.

Na filmach bylam,tak jak myslalam,ze pierwsza czesc jest slaba tak zmienilam zdanie ogladajac druga bo to co tam zrobili z tym filmem przekroczylo moje wyobrazenie nad tym jak film moze byc fatalnie zrobiony. Az sie boje pomyslec co bedzie dalej.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie dawno przeczytałam , nie powiem że mnie odrzuciła ale jako tako wrażenia na mnie nie zrobiła , może dawnej i tak , ale czytam inny typ książek z innym wątkiem romantyzmu. Dla mnie cała saga Zmierzchu jest z lekka przesadzona , istnienie tysiąc podobnych książek w podobnym klimacie.
Księżyc w nowiu oglądałam w kumpeli , pierw przeczytałam książkę. Wersja kinowa a nie lubię czytać i jednocześnie oglądać. Film pogubił wiele scen i podobne wrażenia jak po książce, ale przynajmniej wiem że mania Zmierzchu mnie nie dopadnie. ;]
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

az sama smieje sie teraz do siebie jak przypomne sobie jak w gim na przerwach co druga laska czytala zmiech,zabawny widok.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

wiem że mania Zmierzchu mnie nie dopadnie. ;]
mnie też z pewnością nie.
a wiecie co mnie najbardziej rozśmieszyło w filmie? jak poznaje się, że oni są wampirami? świecą w słońcu. To mnie dobiło ostatecznie :mrgreen:
ODPOWIEDZ