pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zmierzch

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jej. To temat dla mnie :mrgreen:

Moja ulubiona książka, a w zasadzie książki. Zakochałam się w tej sadze.
S. Meyer świetnie pisze, przynajmniej jak dla mnie ;P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja uważam, ze to jest świetne ;] Edward jest taki boski ;=]
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie czytałam tego. jakoś nie znalazłam czasu.
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Kiedy większość nastolatek zaczęła się zachwycać tą sagą, zdecydowałam że też to przeczytam, z ciekawości czy faktycznie to jest takie "cudowne".
Cóż... Trochę się zawiodłam. Owszem, nieźle się czyta, niektóre momenty fajne, kilka cytatów zapadło w pamięć. Ale bez rewelacji. Zdarzało się, że wiało nudą. ;)
Film obejrzałam dopiero później, nie spodobał mi się.
A te ochy i achy nad Edwardem? Przesadzone wg mnie.
Ogólnie na plus, dobry "zajmowacz czasu".

PS. W ogóle to wolę Jacoba. :)
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

Ja uwielbiam zmierzch. Ale nie jestem kolejną fanką zakochaną w Edwardzie. Jestem zakochana w tej książce.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja czytałam "Zmierzch" przed całym tym szumem i szałem. Gdy obejrzałam film - zawiodłam się.
A od Edwarda o wiele bardziej wolę Jackoba ;0
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie czytam.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja przeczytałam całą sagę, Intruza i Zmierzch by Edward. Bardzo spodobały mi się te książki. Jak zaczęłam czytać, to już nie mogłam skończyć ;) Też niestety należę do osób, którym podoba się Edward. Film nawet też niezły. Namawiam do przeczytania, bo naprawdę warto.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ta książka leżała u mnie w domu baaaardzo długo Nie chciałam jej czytać bo wkurzało mnie ze wszyscy się nią zachwycają Masakra po prostu ale jak sie miałam uczyć do egzaminu to robiłam wszystko inne byle sie do niego nie uczyć i wzięłam sie za czytanie Zmierzchu No i zrozumiałam te osoby które zachwyciły się tą książką Jest naprawde ekstra :D A film oglądałam dziś I zdecydowanie książka była lepsza
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Frog-san pisze:Intruza
nie czytałam tego jeszcze , fajne to ?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Czytałam - świetne! ;)
Wstęp trochę trudny do zrozumienia, ale później zaczyna się akcja ;)
Czekam na kolejne części.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

kolejnych nie będzie jedynie oczami Edwarda...;((
Awatar użytkownika
Any;)
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-07-09, 23:10

Post autor: Any;) »

szczeze mowiac jeszcze tego nie czytalam...ale slysze od wszystkich ze to fajne...chyba musze sie wziasc i przeczytac;p
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kiedyś wpadły mi w ręce napisane przez autorkę Zmiwrzchu kilka rozdziałów napisane z punktu widzenia Edwarda. Jednak podobno ta książka nie zostanie wydana przez to że wyciekły do internetu te pierwsze rozdziały. Tylko że mowa ciągle była o pierwszych czterech rozdziałach i takie też kiedyś znalazłam w wersji angielskiej. Niestety nie przeczytałam wszystkiego bo mój język nie jest do konca perfekcyjny dlatego postanowiłam poczekać aż będzie jakieś tłumaczenie no i mam tylko tych rozdziałów jest aż 12 Wogóle mi ta ilośc nie pasuje aczkolwiek początek wydaje się podobny.
Wiecie coś na ten temat Czy to tłumaczenie jest autentyczne czy może zmyślona bajka jakiegoś zagorzałego fana???
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

redi_gyal pisze:Wiecie coś na ten temat
Słyszałam o tym, że Meyer pisze czwartą część, czyli pierwszą oczami Edwarda. Słyszałam, też o przecieku. Ponoć autorka wkurzyła się i na razie wstrzymała pracę nad pisaniem tej książki, ale czy z zrezygnowała z niej całkowicie to nie wiem.
redi_gyal pisze:Czy to tłumaczenie jest autentyczne czy może zmyślona bajka jakiegoś zagorzałego fana???
Piszesz, że 12 rozdziałów. W "Zmierzchu" jest ich 24, więc liczba może być jak na moje. Ale co do autentyczności nie wiem. Myślę jednak, że żaden zagorzały fan nie posunąłby się do napisania aż dwunastu rozdziałów.
ODPOWIEDZ