pompy abs, abs pump

wiercenie studni

książki z historią w tle

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

W ogóle się w fantastykę wkręciłam, a trailer- faktycznie- nie zauważyłam- bo link się nie wyświetla:):), ale nie zaszkodzi:)

Z 39 już szleje- latam po fanpage- widziałam zegar, ale czy widzieliście jaka fajna gra tam jest?
Skoro odstępnym był milion to ciekawe co wygrają finalnie? :P
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

No oby, nie cieprię jak trzeba czekać rok, albo dłuzej, jak z filmami...
Fajna jest ta opcja z grą, można wygrac komputer - dlaczego tak mało takich akcji?? Fanpage rewelacyjny, bardzo mi się podobały foty postaci.
a widzieliście, że trailer filmowy normalnie jest??
trailer na fb
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

W tym wypadku to będą dwa- trzy miesiące, więc można wytrzymać.
Trzeba tez przyznać, że pięknie wydany jest "Labirynt kości"- mała zgrabną książka z ozdobnikami w środku i okładką, która z tył zachęca do wszystkiego co towarzyszy: strony, gry, nagród!!! Nieźle - i jak tu się oprzeć:)
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Z tego typu książek polecam www.1939.com.pl Marcina Ciszewskiego. Co by było, gdyby nowoczesny oddział zamiast do Afganistanu trafił do 1 września roku pamiętnego? Dobrze opisane otoczenie i akcje, zakończenie ewidentnie zaskakuje. Majstersztyk.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:No oby, nie cieprię jak trzeba czekać rok, albo dłuzej, jak z filmami...
Fajna jest ta opcja z grą, można wygrac komputer - dlaczego tak mało takich akcji?? Fanpage rewelacyjny, bardzo mi się podobały foty postaci.
Bo każdy chciałby mieć nowy komputer.:P Na fejsie jest nowy konkurs ale do wygrania są książki. Też biorę udział- wątpię żebym wygrał bo pytania było z kim ze sławnych ludzi chciałbyś być spokrewniony. I nie mogłem nic ciekawego wymyślić.
A książki powinni wydawać szybko bo przecież ty tylko kwestia tłumaczenia.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Tylko, albo aż -jeszcze prawa autorskie, umowy między wydawnictwami...
Paperkologia :P
A tymczasme znalazłam recki Labiryntu, jakby ktos był zainteresowany:
nasze recenzje Labirynt Kosci

secretum Labirynt Kości

A tu foteczka Natalie :P
Obrazek

[ Dodano: 2012-11-13, 13:38 ]
Cicho w tym temacie jakoś, wie ktoś czy wyszedł juz kolejny tom wskazówek?

A może znacie też coś z historią w tle bardziej dla dorosłych?
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Dla mnie taka fajną ksiażką, którą ostatnio przeczytałam i ma mnóstwo faktów w sobie to "Nielegalni" Vincenta V. Severskiego. Autor to oficer polskiego wywiadu, pracujący przez wiele lat poza granicami kraju, pod przybraną tożsamością, pisząc pod pseudonimem Vincent V. Severski, odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych krajach świata. Bohaterami powieści są tzw. nielegałowie, supertajni szpiedzy posługujący się za granicą nową tożsamością i dorobioną „legendą”. Jego książka oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, ale z oczywistych powodów mocno zbeletryzowana. Teraz zabieram sie za drugą powieśc autora "NIewierni" - ciekawa jestem czy pociagnie wątki z pierwszej czesci. W weekend sie kładę i będę czytać :)
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Ja zaczęłam właśnie od "Niewiernych" - pierwszej części nie czytałam.

Wciąga na maxa ta książka - tu akurat wszystko sie kręci wokół terroryzmu na świecie i polaka w szeregach Al-Kaidy. Mega!
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Kurcze nawet nie wiedziałam, że mamy jakieś służby, a co dopiero pracujące przy al-Kaidzie.

A dobrze się to czyta, bo brzmi dość poważnie?
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Czyta się bardzo dobrze. Napisana dobrze, bardzo przystępnie mimo wielu wątków. Mnie wciągnęło totalnie.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Szpedzy, Al kaida brzmi bardzo poważnie, ale i ciekawie, kusi :D
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Zażyczyłam sobie obie książki - Nielegalnych i Niewiernych Severskiego na Święta, będę miała co robić przez dłuższy czas. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :P
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Zamówiłam audiobooka "Niewiernych" dla taty pod choinkę - myślę, że prezent świetny - słuchania ponad 30h :) będzie miał co robić :P
Oprócz poważnych wątków jak alkaida czy antyglobaliści jest świetna wnikliwa analiza psychiki szpiegów i terrorystów nawet momentami. Dzieje się!
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Galaxy - "Potop" i "Krzyżacy" dobre ale nie 40 razy, zawsze trzeba szukać nowych książek jak się lubi jakiś gatunek, ja teraz już czekam na "Galop 44" - Moniki Kowaleczko -Szumowskiej.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Widziałem w księgarni i chyba sobie fundne Galop. O Powstaniu Warszawskich ostatnio głośno, bo powstały te filmy, ale żeby połączyć to z wątkiem podróży w czasie... Jak czytam recenzje, to w ogóle nie czuć, żeby to było fantasy, więc tym bardziej ciekawie to brzmi.
ODPOWIEDZ