pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ścisłe ale nie podręczniki

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

To ja też może sobie kupię, bo też szukałam w bibliotece i u mnie nie ma. A w necie ludzie dużo o niej piszą, więc chyba warto. nie wiecie może tylko gdzie jest najtaniej?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

A czy my mamy napisane PORÓWNYWARKA CEN
:P
Jaja sobie robię. W empiku w salonie 39.90, a przez srone 36,90, w merlinie się skończyły, a były tańsze chyba, w pwnie 36,70 :)
w gandalfie niecałe 36, ale brak w tym momencie...
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Bardzo śmieszne :P Poszukałam sama i znalazłam nawet za 29,60 :P ale to jakaś mało znana księgarnia :/ale za 33zł też jest :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Weź- jak napisałaś mi to 29 i 33 to mam ochotę oddać swój egzemplarz i kupić drugi taniej. Skąd oni biorą takie rozbieżności w cenach? Naranja nie wiem jakie biblioteki masz w pobliżu ale w moich na pewno nie będzie. W końcu książka wyszła jakiś miesiąc temu.
Zazwyczaj nowości to są te harleqiny które już nawet babcie nie mogą strawić i je oddają:)
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Mam całkiem niezłą bibliotekę, ale i tak jakoś ostatnio chyba jednak kupuję książki, bo wtedy nie jestem ograniczona żadnymi terminami itp., no i mogę sobie do książek wracać kiedy mam ochotę.
Wiesz te rozbieżności w cenach zawsze są, ale często jak książka jest tania to płacisz dużo za przesyłkę, więc trzeba niestety wszystko dokładnie czytać. Ja w końcu zamówiłam w księgarni PWNu, bo wysyłka jest darmowa.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Haha, no widzisz i na co Ci była księgarnia za 29 zł? :mg:

Jak juz bedziesz miałą, to daj znać jak wrażenia.
Moje emocje w tym temacie trochę opadły, bo koleżanka pożyczyła mi 'Igrzyska śmierci" i się wkręciłam :spoko:
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

No bo człowiek się daje nabrać na takie "promocje" i często nie doczyta drobnym druczkiem. dobrze, że się chociaż raz na to nie nabrałam :P

Książka jest rewelacyjna :) Igrzyska też czytałam, ale to zupełnie inna bajka, choć czyta się równie dobrze :D. To taka przygoda tylko w świecie odkryć fizycznych. Szybkie tempo i wartka akcja. Nie spodziewałam się :D
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

To może zrobią ekranizacje?!
Działo by się :lol:
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Wiesz co oglądałam kiedyś film biograficzny o Dawkinsie i był super, więc myślę, że z tego to by nawet z 20 super filmów powstało.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Ale ekranizację fizyki? Aż się rozmarzyłem. To było by trudne zadanie. Przelecieć po tym wszystkich odkryciach. Jak to Przystawa zebrał w książkę to jest dużo materiału. Apropos ekranizacji to właśnie było w książce też o jakieś sławnej sztuce o dwóch fizykach którzy po wojnie dyskutowali czy dobrze zrobili badając zagadnienia które umożliwiły zbudowanie bomby atomowej.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

No, sam audiobook zająłby kilkadziesiąt godzin, ale myśle, ze wyszedłby z tego bardzo fajny serial coś jak CSI :P
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Ale jakby nakręcili tej jeden wątek z teorii i budowaniu bomby atomowej? Zaczęli by od badań Curie aż do rosyjskich plagiatów bomb amerykańskich. Zobacz są tam i wielkie dylematy moralne, wojenne. Jak wygram w totka to zrobię taki film.
I Polska by nieźle wypadła :) bo rodzinka Curie jako jedyna badania nad rozszepianiem atomów ukryła przed światem bo wiedzieli do czego to może doprowadzić. A niemieccy fizycy po wojnie mówili "ojej, nie wiedziałem, byłem zmuszony czy zwykłe "ups, mój błąd":)
Aha, w sumie to możemy się cieszyć że nasz sąsiad miał kiedyś taką głupią ideologię bo powyrzucali z kraju prawie wszystkich najlepszych fizyków( bo wrogowie rasy) i przez to nie udało im się zrobić bomby atomowej.
ODPOWIEDZ