pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Książki P. Coelho

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
ka_ma
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-27, 16:26

Post autor: ka_ma »

uwielbiam jego książki i nie uważam , że kiedyś miałabym myśleć o sobie: ale byłam głupia że mi się to podobało. przeczytałam prawie wszystkie, przeczytałam też biografię P. Coelho i po poznaniu jego historii jeszcze więcej można zrozumieć z książek.
Wkurza mnie jak ludzie po przeczytaniu jednej książki lub nawet w ogóle , komentują całą jego twórczość. Ja zaczęłam od " na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam" i na początku też wcale mi się to nie podobało. Teraz to jedna z moich ulubionych książek.
Paulo Coelho to jak na razie mój ulubiony pisarz i nie uważam żeby pisał on dla idiotów, ci którzy tak uważają, niech pomyślą może ilu mądrzejszych od siebie ludzi ( i nie mówie to o sobie) obrażają. no to na ten temat tyle.
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Przeczytałam kilka jego książek i muszę powiedzieć że z pewnością sięgnę po więcej ;)
Bardzo podoba mi się styl jego pisania. Pierwszą książką była ''Nad brzegiem rzeki Piedry.."Najbardziej lubię "Jedenaście minut" ,"Brida", "Alchemika"
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

"Jedenaście minut" to mój nr jeden :)
Awatar użytkownika
Niku
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-05-29, 20:10

Post autor: Niku »

Uwielbiam jego książki. Moim zdaniem są bardzo pozytywne, wprowadzają taki promyk światła do codzienności. Przeczytałam "Alchemika", "Na brzegu rzeki Piedry...", "Bridę", "11 minut", "Weronika postanawia..." i "Piątą górę". Trudno wybrać tę, która zrobiła na mnie największe wrażenie, choć najbliższa jest mi chyba Weronika. Bardzo podobał mi się też zbiór opowiadań "Piąta Góra", krótkie, zwięzłe i na temat, a jednak niewątpliwie każde z opowiadań zmusza do refleksji.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Podoba mi się "Jedenaście minut", "Weronika postanawia umrzeć" i "Alchemik". Lecz jednak nie rozumiem tego szału na Coelho, jaki był ostatnio, szczególnie wśród nastolatek.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Nie czytałam żadnej jego książki, jakoś mnie nie ciągnie. Zresztą, cały ten Coelho wydaje mi się nad wyraz przereklamowany i przesłodzony.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Czytałam "Zahira". Spodobało mi się. Ale przez tą modę na niego, zrobiłam sobie przerwę. Jak ludziom przejdzie, to przeczytam "11 minut"
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Kiedyś próbowałam coś jego przeczytać ale nie dałam rady. Nie ogarniam szału wokół książek tego autora, naprawdę.
ODPOWIEDZ