pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Andrzej Sapkowski.

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Andrzej Sapkowski.

Post autor: Lyssa »

Andrzej Sapkowski to jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy fantasy. Jego najbardziej znaną serią są opowieści o Wiedźminie, składające się z dwóch zbiorów opowiadań - 'Ostatnie życzenie' i 'Miecz przeznaczenia' - oraz pięciu powieści stanowiących Sagę o Wiedźminie. Jego najnowszą serią fantasy jest 'Narrenturm'.
źródło

Co sądzicie o książkach Andrzeja Sapkowskiego? Czytaliście, jakie? Jak podoba Wam się jego styl pisania? Jakie książki lubicie najbardziej?
Wszystko o Sapkowskim i jego twórczości.
Awatar użytkownika
wiedźminka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2013-01-18, 18:13
Lokalizacja: Legnica

Post autor: wiedźminka »

Czytałam kilka razy serię o wiedźminie i jest to jedna z moich ulubionych serii do tej pory :) A w sumie przeczytałam jak dostałam przezwisko "wiedźmin" :P Zaczynam czytać "Narrenturm" :) Seria o wiedźminie (bo tylko o niej na razie mogę wydać jakąkolwiek opinię) jest bardzo klimatyczna i z niecierpliwością czekam na obiecany przez Sapkowskiego tomik opowiadań o Geralcie :)
Awatar użytkownika
Anais
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2013-02-19, 20:07
Lokalizacja: black side of moon

Post autor: Anais »

no, jeżeli chodzi o mnie to ciekawe ksiązki, bardzo wciagające:)

Zaczęłam czytać Miecz Przeznaczenia na baaardzo nudnych lekcjach polskiego i potem jakoś poszło, że przeczytąłm cąły cykl dwa razy. Sapkowski dosyć ciekawie pisze, jak dla mnie jeden z fajniejszych autorów fantasy.

A do Narrentum jakos niem ogę sie zabrac:)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Pamiętam że miałem kiedyś taki nawyk że zapisywałem sobie na naklejkach samoprzylepnych cytaty z książek Sapkowskiego i przyklejałem na szafę. Ehh to były czasy.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Uwielbiam - sagę czytałam 3 razy ;-)

[ Dodano: 2014-11-13, 14:01 ]
15 lat temu magisterkę z Sapkowskiego robiłam ;-)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Podobała mi się cała saga wiedźmińska z wyjątkiem ostatniego tomu, który był niepotrzebnie rozwleczony i miał za dużo wtrętów, które nie miały w sumie znaczenia dla fabuły.
ODPOWIEDZ