pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biblioteki

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Biblioteki

Post autor: Empatia »

Lubicie do nich chodzić czy tylko, gdy jest to konieczne? Może tak często w nich przebywacie,że moglibyście zamieszkać w takiej bibliotece? Wolicie małe,przytulne czy wielkie biblioteki?
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Cóż lbie chodzic do biblioteki i raczej bardzo często tam jestem, lubię male biblioteki można wtedy spokojnie zagłębić się w lekturze, bo czasami ludzie nie wiedzą co to cisza i przychodzą do biblioteki plotkować, yah :x
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Rzadko chodzę, ponieważ nie lubię kupować książek - książkę muszę mieć na własność, inaczej jakoś dziwnie do niej podchodzę :P

Ale jak coś do szkoły potrzebuję z jakiejś książki czy coś - idę, internet czasami nie pomaga ;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Lubię chodzić do bibliotek, zawsze wpadnie coś interesującego w rękę. Za lepsze uważam oczywiście te mniejsze biblioteki, w większych jakoś się skupić nie można ani myśli pozbierać :roll:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Jedynie jeśli chodzi o lektury.
Inaczej wolę książkę albo kupić, albo od znajomych pożyczyć. :)
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Tandetna pisze:Jedynie jeśli chodzi o lektury.
Inaczej wolę książkę albo kupić, albo od znajomych pożyczyć. :)
Nie wiem czy zauważyłaś ale istnieją takie książki, których nie da sie kupić- żadkie egzemplarze dostepne tylko w bibliotece- ale sama zobaczysz na studiach :P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Koło mojego domu jestbiblioteka do której chodziła moja mama i chodzę ja od najmłodszych moich lat:) Biblioteka jest mała. Ale lubię tam przebywać. Głównie dlatego że fajna bibliotekarka w niej jest, zna mnie i innych od małego. Jako 5-letnie dzieci chodziliśmy do niej ale nie po książki tylko żeby się pobawić. Wspaniała kobieta. Tak zostało od dziś. Zna nas chyba lepiej niż my sami. Zawsze doradza mi w wyborze książek (wie co mi się podoba) gdy chcę jakąs książkę której w bibliotece nie ma, to przynosi ze swojego domu, jeśli ma lub zamawia z księgarni. Wogóle fajnie tam jest. I choć jest bardzo dużo starsza to można z nią o wszystkim porozmawiać. I sądzę że to ona dodaje najwięcej uroku tej bibliotece :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nocturn pisze:Rzadko chodzę, ponieważ nie lubię kupować książek - książkę muszę mieć na własność, inaczej jakoś dziwnie do niej podchodzę :P
Hmmm :P ciekawe :P


Chodzę, ale raczej z przymusu, gdy trzeba przeczytać jakąś lekturę na j. polski - zresztą zawsze odkładam to na ostatnią chwilę i się tam wybrać nie mogę.. :roll:
Awatar użytkownika
biedroneczka
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-03-25, 19:53

Post autor: biedroneczka »

maadzia13 pisze:Lubię chodzić do bibliotek, zawsze wpadnie coś interesującego w rękę. Za lepsze uważam oczywiście te mniejsze biblioteki, w większych jakoś się skupić nie można ani myśli pozbierać :roll:
No właśnie, nie ma to jak malutka, przytulna biblioteka! Ta cała mechanizacja, wszystko skomputeryzowane... Preferuję spacer między półkami i samodzielne szukanie interesującej książki. ;)
Jezzab
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-05, 20:09
Lokalizacja: Pigcity

Post autor: Jezzab »

Wolę małe, takie ciche i spokojne. Jestem molicą książkową, a w mojej miejscowości jest tylko taka smoll biblioteka, ale teraz dużo w niej nowości! Jak czegoś tu nie ma to do Rzeszowa jadę, albo sis kupuje, bo u nas czytanie jest chyba rodzinne :mrgreen:
W bibliotekach najbardzoej lubię... zapach. :oops:

Staraj się nie pisać zielonym, jest to raczej kolor Admina ;)/Niki
Ostatnio zmieniony 2009-04-06, 13:29 przez Jezzab, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Bibliotekę w roku szkolnym odwiedzam tylko po lektury a w czasie wolnym od szkoły to po to aby wypożyczyć jakieś ciekawe książki i to zawsze po kilka xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dla mnie te takie malutkie mają to coś w sobie.

http://curiousexpeditions.org/2007/09/a ... ter_1.html
Niektóre są piękne, prawda? ;>
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Pobliska biblioteka to mój drugi dom. Wchodzę tam, widzę półki uginające się pod ciężarem książek i już nie chce stamtąd odchodzić :) Kocham ten specyficzny zapach tam panujący, ciszę. Pani, która tam pracuje dobrze mnie zna. Zawsze utniemy sobie pogawędkę, doradzi mi jakieś fajne książki. Ja przechadzam się między półkami i szukam czegoś dla siebie. Ale samą radość sprawia mi przebywanie tam;)
Za szkolną biblioteką nie przepadam, bo często bywa tam gwarno i nie mogę wejść między książki ;/
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Lubię biblioteki :D szczególnie szkolną, pracuje tam bardzo miła Pani, która zawsze poleci mi coś przyjemnego do czytania ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubię moją bibliotekę. Jest mała, ale zawsze znajdzie się coś co mogę sobie wypożyczyć. A do tego bibliotekarki są fajne. Szczerze mówiąc to nie miałabym nic przeciwko zamieszkaniu wśród regałów.
Niki pisze:Wolicie małe,przytulne czy wielkie biblioteki?
Od zawsze chodzę do małej, więc nie mam porównania, ale te wielkie także wydają się kuszące. Nie wiem co wolę. W sumie to ważne, żeby tylko tam były książki ;d.
Niki pisze:Niektóre są piękne, prawda? ;>
Łał. Aż by się chciało w takich znaleźć...
ODPOWIEDZ