pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czasopisma

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

Bluszcz
moja mama kupuje i czasem poczytam.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Focus, Joy, Nesweek, od biedy Pani ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Odkryłam świetne gazety. "Sens", "Charaktery" i magazyn "Kot". Sęk w tym, że są strasznie drogie (cóż, pierwsze dwa - psychologiczne). A tego ostatniego nigdzie nie mogę dostać. Wszędzie patrzą na człowieka jak na wariata i z dziwną miną pytają "Magazyn Kot?".
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio często czytuję Galę i Cosmopolitan :) No i zostaje wierna Joy'owi.
Poza tym rzadko "Zwierciadło", ale lubię bardzo ;]
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Najczęściej sięgam po Cosmopolitan oraz Joy'a.Aczkolwiek czasem zdarza mi się po Dziewczynę,czy Twista.I właśnie cenię je za to ,co wszyscy krytykują.Przynoszą mi niezwykle przyjemny relaks oraz odmóżdżenie i lubię mieć jakąś pod ręką.Szczególnie podczas długich upalnych dni na plaży,bądź w czasie podróży.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Potrafię obejść się bez tych wszystkich czasopism ale Cosmopolitan lubię poczytać.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Kiedyś czytałem gazetki motoryzacyjne, ale sporadycznie. Obecnie nie czytam prawie żadnych, ale jak już to chętnie kupiłbym sobie jakąś dobrą gazetkę muzyczną. Pytanie tylko jaką? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ziutolecki pisze:obrą gazetkę muzyczną. Pytanie tylko jaką?
Teraz Rock, jeśli sluchasz rocka.

Ja nie kupuje żadnych gazet, nie wydaja mi się potrzebne.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Ja sporadycznie kupuję Teraz Rock. A tak poza tym to nic, nie kręcą mnie rzeczy tego typu.
Awatar użytkownika
` Redds xD
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2010-08-21, 13:45
Lokalizacja: Tczew

Post autor: ` Redds xD »

Częściej czytam książki ale po gazetę też oczywiście lubię czasem sięgnąć.Przeważnie jest to "Focus" lub "Joy" :D
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Raz na jakiś czas kupuję jakąś gazetę o fotografii. Jak już mam jakąś gazetę w dłoni to w jakiejś poczekalni albo u mojej babci. I czasem Metro wezmę po dordze do szkoły ;).
skakanka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-10, 14:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: skakanka »

Jeśli muzyczna gazeta to zgadzam się "teraz rock" jest najlepsza, ale nie twierdziłabym, że tylko dla słuchaczy rocka.
Ja ostatnio kupuje jedynie "Politykę" i "fashion magazine"- ten drugi ostatnio mnie pozytywnie zaskoczył, bo po pierwsze staniał, po drugie odświeżono jego wygląd i zawartość, a po trzeciej ma się częściej ukazywać podobno,jak do tej pory był to kwartalnik.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Kiedyś regularnie kupowałam czasopisma wydawnictwa Aga-Press, tj. Kumpel, Victor Junior, Victor Gimnazjalista i Cogito.
Teraz nie mam na to czasu, a i szkoda mi kasy. Sporadycznie kupię Focus czy Wiedza i życie.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Po wyprowadzce mojego brata przejąłem jego pokój, a w nim kilkuletni zbiór National Geographic Polska. Przeczytałem wszystkie numery i od tamtej pory staram się kupować co miesiąc kolejne wydania. Moim zdaniem to jest najlepsze czasopismo na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Teraz Rock, Focus.. Ale generalnie rzadko czytam gazety.
ODPOWIEDZ