pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Anna Karenina

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Anna Karenina

Post autor: Inna »

Arcydzieło światowej prozy.
Mistrz rosyjskiego pióra Lew Tołstoj stworzył postać niejednoznaczną ,złożoną.
Anna jest jedną z najbardziej znanych bohaterek w historii literatury.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

I?
Tak się zastanawiam o co chodzi w tym temacie. Dyskusja na temat życia Anny, jej nieszczęśliwego życia i wyborów?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ruth pisze:I?
Tak się zastanawiam o co chodzi w tym temacie. Dyskusja na temat życia Anny, jej nieszczęśliwego życia i wyborów?
Tak, jak większość tematów tym dziale. Ogólna dyskusja o danej książce.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Chodzi mi raczej o to, że ktoś podał suche fakty o nic nie pytając... a punkt zaczepienia się jest ważny. Można czytając to przyjąć do wiadomości i wyjść. I pewnie tak większość zrobiła.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ruth pisze:a punkt zaczepienia się jest ważny.
Ten punkt z pewnością byłby przydatny, ale skoro nie ma jasno określonego celu tematu, jest jedynie zarys, wzmianka na temat pewnego dzieła - przypuśćmy, że możemy dyskutować tutaj o wszystkim co tyczy się Anny Kareniny. Czy czytaliśmy, co sądzimy, jakie refleksje nam się nasuwają.

Anna Karenina znajduje się na liście książek, które zamierzam przeczytać. Jeszcze nie miałam przyjemności się z nią spotkać. Jak tylko wezmę się za stos czekających na moich półkach dzieł i przejdę przez to, co sobie zaplanowałam - powędruję do biblioteki ;p.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Na pewno omawiałam ją w szkole fragmentami,a ze względu, że zdawałam rozszerzenie ksiązka ta znalazła się w mojej ręce. Znam losy bohaterki, ale nie umiem powiedzieć, czy przeczytałam całość. Nie pamiętam. Mam ją w swojej domowej biblioteczce. Chyba będę musiała do niej wrócić.
ODPOWIEDZ