pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mała księżniczka

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Mała księżniczka

Post autor: Inna »

Wzruszająca historia o Sarze Crewe.Jest to piękna ,magiczna opowieść o tym że nawet w okrutnym i drapieżnym świecie nie wolno tracić nadziei.
W dzieciństwie uwielbiałam tą książkę i bohaterkę.
Polecam również film z Shirley Temple.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wieki, naprawdę wieki temu spotkałam się z tą opowieścią. Pamiętam ją jak przez mgłę. Przeczytałam jeden jedyny raz, ale odniosłam pozytywne wrażenie. Chyba zagrało to na moich dziecięcych uczuciach, w każdym razie coś tam kotłowało się potem w mojej małej głowie. Filmu nie oglądałam.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

jak byłam mała to kochałam tę książkę. Dostałam ją na urodziny i się w niej zatraciłam. Choć smutna, przypadła mi do gustu. Książka lepsza od filmu- nie mi zmiana zakończenia. To już nie moja "Mała księżniczka"
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Hm... kojarzę. Nawet tam gdzieś mam na półce.
Lubiłam. Filmu nie oglądałam. :P
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Destroy pisze:jak byłam mała to kochałam tę książkę.
Mi to zostało do dziś, dalej bardzo lubię tę książkę i niekiedy, choć ostatnio zdecydowanie rzadziej, sięgam do niej.
Awatar użytkownika
wiedźminka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2013-01-18, 18:13
Lokalizacja: Legnica

Post autor: wiedźminka »

Jedyna książka nad którą ryczałam jak bóbr :) Muszę sobie ją jeszcze raz przeczytać i jestem ciekawa czy znowu wzbudzi we mnie takie uczucia :) Ahhh
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

Przeczytałam książkę, wiele lat później miałam okazję obejrzeć również ekranizację. Książka była naprawdę urzekająca i miała taki specyficzny klimat, że nie sposób jej zapomnieć. Film nieco zburzył moje wyobrażenie Sary i Becci i, pomimo cudnego uśmiechu głównej bohaterki, jednak zostanę po stronie książki.
ODPOWIEDZ