pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jarosław Grzędowicz

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Jarosław Grzędowicz

Post autor: Destroy »

W morzu bzdurnej fantastyki, spokojnie i cichutko na uboczu kiełkuje talent Grzędowicza. Bo Grzędowicz to mistrz języka. Wirtuoz natroju i klimatu, jak ktoś już określił. Czytał ktoś?
Jakiś czas temu ukazała się jego debiutancka (po wydanym wcześniej zbiorze opowiadań) powieść - "Pan lodowego ogrodu", która przeszła niemal niezauważona. A ja będę polecać ją każdemu, kogo tylko napotkam. Dawno nic tak mnie nie wciągnęło jak właśnie ta powieść, wręcz w niej utonęłam od pierwszej strony po ostatnie zdanie. Bo to nie jest głupkowata fantasy, to jest Książka łącząca wiele gatunków, perfekcyjnie napisana, w której każde słowo ma sens!
Polecam więc wszystkim, by przekonać się, że Polak też potrafi napisać świetną książkę, że polska fantastyka to nie tylko Sapkowski... Żeby przeżyć tę niezwykłą historię, poczuć ten klimat i nastrój...
taki opis znalazłam w internecie, pod którym się podpisuję rękami i nogami. A wy? Mieliście styczność z tym autorem? Czy może zupełnie go nie kojarzycie?
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Niestety gościa nie kojarzę. Ale cytat fajny =]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz widzę, słyszę to nazwisko. Wynika to z faktu, że stronię od fantastyki...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie kojarzę. Prawdę mówiąc rzadko mam jakiś bliższy kontakt z fantastyką. Ale może warto będzie sprawdzić tego autora ;).
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Pierwszy raz słyszę o takim autorze. Być może dlatego, że
Rose pisze:stronię od fantastyki...
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie znam go i nigdy nie słyszałam o tym autorze. Być może dlatego, że podobnie jak dziewczyny powyżej, nie przepadam za fantastyką.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nie znam gościa, ale opis brzmi zachęcająco. Zapoznam się.
ODPOWIEDZ