pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Harlan Coben

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Harlan Coben

Post autor: Moqueur »

Szukałem takiego tematu i aż się zdziwiłem, że go nie ma.
Co sądzicie o twórczości Cobena?
Podobają Wam się jego książki czy wręcz przeciwnie?
Seria z Myronem Bolitarem czy może inne książki?
Co myślicie o postaciach Myrona i Wina?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Swego czasu sięgałam po książki tego autora. Czytałam, a skoro chodziłam do biblioteki i wypożyczałam jego dzieła - raczej mam pozytywną opinię.
Co sądzę o jego twórczości? Hmm... Cóż, potrafi znaleźć czytelnika. Wciąga. O seriach wypowiadać się nie będę, musiałabym więcej "poszperać". Ale jeśli dobrze pamiętam i nie mylę postaci to Win był niczego sobie. ;P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene pisze:Swego czasu sięgałam po książki tego autora. Czytałam, a skoro chodziłam do biblioteki i wypożyczałam jego dzieła - raczej mam pozytywną opinię.
Ja tak samo.

Moja ulubiona ksiązka Cobena to "Nie mówi nikomu".
Mimo, że bardzo lubię jego ksiązki tylko do tej jednej wracałam.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Moqueur pisze:Co sądzicie o twórczości Cobena?
jestem zwolenniczką właśnie takich dzieł, w jakich się on specjalizuje- ostrzejsze, nie jakieś mdłe książki o miłości (choć i takie, dla poprawy humoru można czasem poczytać :) )
Moqueur pisze:Podobają Wam się jego książki czy wręcz przeciwnie?
ooo, tak, bardzo mi się podobają ;)
Moqueur pisze:Seria z Myronem Bolitarem czy może inne książki?
jakoś za tę serię nie mam się kiedy zabrać... Trzeba czytać od I, czy można każdą czytać oddzielnie? (tzn. czy stracę jakiś wątek, jak przeczytam, np. tylko "Jeden fałszywy ruch"? :D )
Rose pisze:Moja ulubiona ksiązka Cobena to "Nie mówi nikomu".
taak. Też ją lubię. Ale nie wracam do niej, gdyż jakoś nie mam "zwyczaju" wracać do książek, które już kiedyś przeczytałam. (czytam i wiem, co się za chwilę stanie, itp...)
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Destroy pisze:tzn. czy stracę jakiś wątek, jak przeczytam, np. tylko "Jeden fałszywy ruch
W sumie nie, bo praktycznie wszystko jest wyjaśnione ;). Można czytać w różnej kolejności ;).
A naprawdę polecam, bo postacie Myrona i Wina są świetnie zrobione ;).
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Pożyczyłam dziś od kumpeli Nie mów nikomu jestem ok 4o strony i sądzę, że książka mi się spodoba - już po pierwszych 5 stronach potrafię wyczuć czy książka/autor jest dla mnie czy nie.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Ja przeczytałam na razie Niewinny i Najczarniejszy strach Teraz na półce leża dwie kolejne: Aż śmierć nas rozłączy i Bez pożegnania. Szanuję i podziwiam, że potrafi tak zaciekawić i zagmatwać. Że robi takie nagłe i niespodziewane zwroty akcji. Ubóstwiam.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Przeczytałam jedną książkę tego autora - W głębi lasu. Chyba zdecyduję się na więcej, bo autor bardzo ciekawe pisze. Trzyma w napięciu do samego końca i zaskakuje zakończeniem.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Uwielbiam go. Świetnie buduje napięcie, książki czytam jednym tchem. Dobrze utkana intryga, zaskakujące zakończenie. Zdecydowanie coś dla mnie :D
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

Swego czasu sięgałam po książki tego autora. Czytałam, a skoro chodziłam do biblioteki i wypożyczałam jego dzieła - raczej mam pozytywną opinię.
Zgadzam się. Bardzo wciągające książki, jak dla mnie.
Ale jeśli dobrze pamiętam i nie mylę postaci to Win był niczego sobie. ;P
Ooo tak. W pełni się zgadzam.

[ Dodano: 2012-01-15, 16:19 ]
Coś żle skopiowałam. Przepraszam, selene.
ODPOWIEDZ