pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Selenowskie

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Zaje***te [; nie wiem, czy celowo to zrobiłaś, czy to wyszło tak po prostu, ale powodów dla których wilk zjada dobry komplement jest całkiem sporo. Czyli to naprawdę działa na wyobraźnię i skłania ku refleksji. Majstersztyk.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Cyklon, wilki mają to do siebie, że pojawiają się nagle i niespodziewanie. Nie wiem kto był bardziej zdziwiony jego obecnością. Ja czy on?
Cóż, chyba wiedział gdzie się wkraść.
Jeszcze raz dzięki za te, bądźmy szczerzy, dobre komplementy ;D. Choć nie jestem pewna czy chciałabym zostać prezydentem Grenlandii. Byłoby to dosyć ciekawe doświadczenie, ale... ^ ^
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

selene pisze:wilki mają to do siebie, że pojawiają się nagle i niespodziewanie. Nie wiem kto był bardziej zdziwiony jego obecnością. Ja czy on?
Wg mnie najbardziej zdziwiony był czerwony kapturek, ze swoją babcią ;]
selene pisze:nie jestem pewna czy chciałabym zostać prezydentem Grenlandii. Byłoby to dosyć ciekawe doświadczenie, ale...
Uważam, że taka inteligentna dziewczyna poradziłaby sobie ze wszystkim ;P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Cyklon pisze:Wg mnie najbardziej zdziwiony był czerwony kapturek, ze swoją babcią ;]
Ano. Oni mi jakoś umknęli. ;P
Cyklon pisze:Uważam, że taka inteligentna dziewczyna poradziłaby sobie ze wszystkim ;P
Dobra, dobra, bo jak tak dalej pójdzie to popadnę w samouwielbienie :roll: .
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

selene pisze:Dobra, dobra, bo jak tak dalej pójdzie to popadnę w samouwielbienie
Nie musisz popadać w samouwielbienie. Wystarczy, że ja wpadłem w Twojouwielbienie (nowy wyraz [; ) Twojej liryki.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Twojouwielbienie? Hm. Intrygujące. ;P
Miło, że komuś podoba się to co piszę. ;)
ODPOWIEDZ