pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co czytacie teraz bądź czytaliście ostatnio?

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Ja obecnie czytam "O Amy winehouse historia". histira ciekawa, ale napisana średnio.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Piękny głos miala!

Ja ostatnio przeczytałam "Pocztówkę z Toronto" D. Rekosza.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Przeczytałam drugi tom Sagi Księżycowej Marissy Meyer "Scarlet". Książka nawiązuje trochę do baśni o Czerwonym Kapturku - mamy Babcię, Wilka, sporo przygód i akcji.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja gdy nie wiem na co mam się zdecydować korzystam albo z tego forum albo z tego serwisu http://www.coczytac.pl/ na którym zawsze znajduje jakieś ciekawe pozycje. Ostatnio wygrzebałem świetną książkę "Jak poślubić wampira milionera". Odkąd przeczytałem "Zmierzch" stałem się fanem książek o wampirach.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

samba pisze:Przeczytałam drugi tom Sagi Księżycowej Marissy Meyer "Scarlet". Książka nawiązuje trochę do baśni o Czerwonym Kapturku - mamy Babcię, Wilka, sporo przygód i akcji.
Ja też własnie kończę czytać - świetna jest ta Saga! Początkowo jak było tylko o Scarlet, wkurzyłam się- Hallo, gdzie cinder, no ale jak się pojawiła i hisotrie zaczęły się splatać... miodzio. Nie mogę się doczekać na trzeci tom :brawo:
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Ostatnia książka to "Złoty most" Evy Voller. Trochę o podróżach w czasie i trochę książka o...historii dawnego Paryża. :) Najfajniejszy jest jednak humor, czasami przez łzy i czarny, bo się dużo dzieje ale jednak.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

"Złoty most" super! Chyba nawet bardziej mi się podobał niż "Magiczna Gondola", może dlatego, że akcja toczy się w Paryżu, który uwielbiam. Bardzo fajna są właśnie te wstawki historyczne, można się sporo rzeczy dowiedzieć o tych czasach.
hisataka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-17, 12:38

Post autor: hisataka »

Przeczytałem Dziewczynę z Tatuażem. Powiem szczerze, że książka jest zdecydowanie lepsza niż film :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

hisataka pisze:Przeczytałem Dziewczynę z Tatuażem. Powiem szczerze, że książka jest zdecydowanie lepsza niż film :)
no wiadomo!

Teraz wypatrzyłam coś takiego jak Strych Tesli, chyba kupie...
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:
hisataka pisze:Przeczytałem Dziewczynę z Tatuażem. Powiem szczerze, że książka jest zdecydowanie lepsza niż film :)
no wiadomo!

Teraz wypatrzyłam coś takiego jak Strych Tesli, chyba kupie...
Ale to wychodzi dopiero pod koniec października, to jak chcesz kupić. :D
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Justynian pisze:
galaxy pisze:
hisataka pisze:Przeczytałem Dziewczynę z Tatuażem. Powiem szczerze, że książka jest zdecydowanie lepsza niż film :)
no wiadomo!

Teraz wypatrzyłam coś takiego jak Strych Tesli, chyba kupie...
Ale to wychodzi dopiero pod koniec października, to jak chcesz kupić. :D
a bo jest ebook :lol:
Awatar użytkownika
paulinka84
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2014-02-26, 13:42

Post autor: paulinka84 »

Ja interesuję się okresem II WW więc książka, którą czytam jest związana z tą tematyką.
"Stalingrad" - Guido Knopp
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Czytam teraz "Szklany klosz" Sylvii Plath, niesamowite...
Krzyś22
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-05-07, 08:06

Post autor: Krzyś22 »

Ostatnio to czytam książki biograficzne jakoś innych nie mogę dopasowac do siebie. POlecam jak ktoś chce wiedzieć co robili i jak żyło się w latach w których żył bohater biografi.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ja teraz czytam "Ars dragonię" - Joanny Jodełki - niesamowity klimat, szybka akcja - a nie rozkręcanie się powoli jak niektóre książki tego typu mają, no i dzieje się w Polsce a nie gdzieś "za morzami" zresztą bardzo ten lubię dosłowny "dreszczyk" emocji i podczas czytania.
ODPOWIEDZ