pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co czytacie teraz bądź czytaliście ostatnio?

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Mam ARS Dragonię już dosłownie na półce. Zapowiada się fajnie - przynajmniej według znajomej, to właśnie zapowiada się niepozornie a w środku ma być niby dużo mitologii i magii - coś co akurat lubię. :)
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Ja miałam mieszany stosunek do literatury Wiesławy Szymborskiej do kiedy nie przeczytałam jej ostatniej książki, co ciekawe będącej jej debiutem pisarskim http://www.ravelo.pl/czarna-piosenka-wi ... 41444.html .
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Ostatnio wziąłem sie za książki z wydawnictwa Czarnego zwłaszcza za reportaże. Teraz czytam "Długi film o miłości" Badera :D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Hmm, szczerze mówiąc to ostatnio nie zagłębiałam się zbytnio w żadną książkę, ale pobieżnie czytałam "Wilgotne miejsca" i "Miłość oraz inne dysonanse".
Fleksu
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-10-25, 01:51

Post autor: Fleksu »

Aktualnie czytam: Linkin Park. Wszystko jest hybrydą.Polecam.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ostatnio "Bot" - Maxa Kidruka
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja właśnie nabyłam WYBÓR IRENY - mega ciekawa biografia! Na poweiść składają się jakby z 3 części – opowieści o trzech tożsamościach Ireny Gelblum vel Waniewicz vel Conti di Mauro, w gruncie rzeczy o trzech różnych kobietach, chociaz o jednej... Aż trudno uwierzyć, że to prawdziwa postać!
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Też to przejrzałem (choć jeszcze nie całe). Początek bardzo obiecujący, zwłaszcza fragment, gdzie opowiada o swojej działalności za młodu. Ogólnie fascynuja mnie wszelkiego typu zmiany osobowości, a tutaj mamy tego zwielokrotnienie :P
Nie wiem czy ktoś dałby radę zrobić to, co tytułowa Irena...
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Galaxy - zaciekawiałaś mnie, Bota już skończyłam i na razie fikcji mi wystarczy, czas na coś bardziej realnego. Chętnie sięgnę po "Wybór Ireny", choć biografie czytam dość rzadko.
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

HateMonday pisze:Ostatnio wziąłem sie za książki z wydawnictwa Czarnego zwłaszcza za reportaże. Teraz czytam "Długi film o miłości" Badera :D
To zdaj relację! Bo też mam w planach :mg:

Ja ostatnio przeczytałam w końcu "Wschód" Stasiuka. Jak to Stasiuk, jak zwykle rewelacja. Zwłaszcza wszystkie sceny, w których występuje matka. Przejmujące.
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

Polecam "Jeździec miedziany" P. Simons. Piękne romansidło wojenne :) przy tym niestety bardzo smutne, ale wciągające i na długo zostanie mi chyba w pamięci :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

ebook- "Starość Aksolotla"
Jacka Dukaja- szczerze polecam, ty bardziej, że kosztował jakieś 10 zł.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

dolożę swoją ocenę
nowa powieść Dukaja jest świetna,
10zl to fenomenalna cena, tyle powinny zawsze kosztowac nowe powiesci, to ludzie by wiecej czytali
Awatar użytkownika
Negra
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-02-08, 11:17

Post autor: Negra »

grafomania pisze:Polecam "Jeździec miedziany" P. Simons. Piękne romansidło wojenne :) przy tym niestety bardzo smutne, ale wciągające i na długo zostanie mi chyba w pamięci :)
zgadzam się piękna książka - są jeszcze dwie części więc czytaj dalej :)

A co Dukaja to powieść sama w sobie bardzo dobra ale duży plus za wydawnictwo - w dobrej cenie a czeka na nas kilka niespodzianek w środku:)
be happy :)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

A ja teraz zaczynam kolejną książkę Igora Ostachowicza pt "Zielona Wyspa".
ODPOWIEDZ