pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Żyć.

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Paranormalna, wydaje mi się że potrafię wczuć się w wiersze zwykłych ludzi takich jak ja czy ty. Którzy na co dzień zajmują się czymś innym.
A poezja nigdy nie ciekawiła mnie specjalnie zawsze wolałam coś dłuższego, chodzi mi o książki i opowiadania. Aczkolwiek czasami lubię poezję, po prostu muszę mieć odpowiedni nastrój.
Po naszej wymianie zdań muszę się przyznać że mam ochotę przeczytać jakiś tomi. I chyba sobie jakiś wypożyczę :)

marionetkowa, ja nie twierdze że inni ludzie przez poezję nie przekazują swoich uczuć, więc przeciwnie. Ale taka prawdziwa poezja z wyliczonymi rymami i tak dalej wydaje mi się troszeczkę sztuczna. Ponieważ, takie pisanie jest trudne i wymaga czasu.
A to co napisałam nie jest w moich oczach poezją bo ja nie mam o tym, zielonego pojęcia.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Wiersz ogólnie niezły, troche krótkawy, ale to lepiej, bo jak ja coś dłuższego wymyśle to mi za bardzo nie wychodzi.
ODPOWIEDZ