pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nicolas Sparks

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Nicolas Sparks

Post autor: Rose »

Wydaje mi się, że większość z Nas zna tego autora.
Znany z książek takich jak: "Pamiętnik", "Trzy tygodnie z moim bratem", "Jesienna Miłość", "List w butelce".
Czytaliście coś z jego książek? Jak się podoba? Zauważacie coś charakterystycznego w jego powieściach?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wiem, że na podstawie jego książki nakręcono Szkołę Uczuć i praktycznie na tym kończy się moja wiedza na jego temat. Film oglądałam. Na książki jakoś trafić nie miałam okazji.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene pisze:Wiem, że na podstawie jego książki nakręcono Szkołę Uczuć
Tytuł książki to "Jesienna miłość" ;]
Na podstawie jego książek nakręcono wiele innych książek: List w butelce, Pamiętnik (jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałam), Noce w Rodanthe, a niedawno do kin wszedł "Wciąż ją kocham".
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

A jak oceniasz "Jesienną miłość"?
Film nawet mi się podobał, chciałam przeczytać książkę. Ciekawa jestem jak wypada w porównaniu do ekranizacji.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Szczerze powiedziawszy nie pamiętam czy najpierw obejrzałam film, czy przeczytałam książkę ;/ Zazwyczaj wolę bardziej książki i tak też było w tym przypadku. Choć tutaj akurat zbliżałabym się do postawienia znaku równości między filmem a książką.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Trafiłam na ebooka i przeczytałam sporą część. Cóż... Nie wiem, może to sprawka wcześniej oglądanego filmu i znajomości tej historii, ale książka nie wywiera na mnie zbyt dużych emocji. Jest w porządku, ale nic poza tym.
Awatar użytkownika
mała mi
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-06-29, 14:13

Post autor: mała mi »

Czytałam List w butelce.

Szczerze powiedziawszy to mnie nie zachwycił, ale książkę doczytałam do końca. Nie było złe, ale szału też nie było.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja zamierzam kupić jakąś książkę tego autora. Ale nie wiem jaką i czy warto..
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

kakaowa177 pisze:i czy warto..
warto, warto.
Polecam Ci "Jesienną Miłość", o ile nie czytałaś, bo po pewnym czasie się przejada.
ODPOWIEDZ