pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wracanie do książek

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Cykl Dziedzictwo, Harry Potter, Saga Zmierzch - książki z tych serii mogę otworzyć na dowolnej stronie, siąść i po prostu czytać. Setki razy.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Też mam podobnie z Potterem. Do ego niektóre książki Dostojewskiego. Ostatnio ciągle wracam do Hiszpańskiego smyczka. Lubie książki z czasów II wojny światowej.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Eleazar pisze:Harry Potter
yhy... tak siadam i czytam 7 część. Najczęściej najciekawsze momenty, które czytałam już setki razy.
:P
Awatar użytkownika
agacik120
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-18, 11:23

Post autor: agacik120 »

Jest wiele takich książek do których wracam w rożnych momentach mojego życia, jest tez wiele takich do których sądzę, że kiedyś powrócę, ale czas na razie mi na to nie pozwala.
"Oskar i Pani Róża" to jedna z nich, ale wśród tych do których lubię powracać są również "Muminki" czy " Dzieci z Bullerbyn"
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Szczerze powiedziawszy nie lubię wracać do książek. Wolę czytać w napięciu, a nie już od początku mieć pewność jak książka się skończy. Częściej natomiast, wracam do cytatów z jakichś ciekawych książek, które zapisuję gdzieś w notatniku.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Ja też nie lubię czytać tego co już przeczytałam. Wtedy wiem już co się wydarzy i czytanie nie sprawia mi aż tak dużej przyjemności i nie ma napięcia. Ksiązka robi się nudna.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

mi sie nie zdarza wracac do ksiazek. wole wziac cos nowego do reki
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy mi się nie zdarzyło. Kiedy mam wolny czas sięgam po coś nowego.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Wiele razy mi się zdarzyło wracać do tych samych książek.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Zdarza mi się czytać książkę kilka razy. Warto wracać do książek, można interpretować niektóre fragmenty na nowo, poznawać nowe rzeczy.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Wiele razy wracałem do Harrego Pottera, książek Cobena, "Zbrodnia i kara", "Chłopcy z placu broni", "Ten obcy", "Mały książę" - te książki czytałem przynajmniej po 5 razy.
Do innych też wracam, ale zazwyczaj z 2 czy 3 razy, np. "[SMS] Słowa mają siłę", "Samotność w sieci".
ODPOWIEDZ