pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Mały książe"

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ważne, żeby one same chciały sobie potem czytać.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

iryska123 pisze:Mały Książę to bardzo fajna książka. czytałam niedawno dzieciom. Zresztą podsyłam listę fajnych propozycji dla dzieci: http://sprzedajemy.pl/poradnik/co-czyta ... ca-art1792 Moim zdaniem czytanie dzieciom jest b. ważne.
Ja jakoś nie lubię, mam wrażenie, że jest zbyt pełna patosu, dramaturgii i takiej doniosłości. Taki Paulo Coelho tylko trochę w innym wydaniu. Mogę się mylić, oczywiście :)
A Song of Ice and Fire
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Możesz mieć trochę racji, ale "Małego Księcia" czytało mi się i tak znacznie lepiej niż na przykład "Alchemika'.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Kocham! :D
Tyle mądrych słów w jednej historii - książka - kopalnia cytatów :roll:
Elzunia
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-08-14, 15:12

Re: "Mały książe"

Post autor: Elzunia »

Kocham miłością bezgraniczną. Jest wzruszająca nawet wtedy, kiedy się o niej mówi. Ostatnio na czytamwszedzie przeczytałam, że szykuje się nowe wydanie. Nie mogę się doczekać. A wiecie, że wypuścili pluszową zabawkę węża, który w środku ma słonia? Wymiękłam.
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: "Mały książe"

Post autor: JulitkaAndrasz »

Ubóstwiam Małego Księcia. Ostatnio czytałam fantastyczny artykuł na czytamwszedzie.pl o tym, dlaczego Mały Książę wyruszył w podróż - po prostu chwycił mnie za serce.
ODPOWIEDZ