pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jeździectwo

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Mam stadninę. Umiem jeździć konno (no przynajmniej umiałam), ale jakoś się boję. Miałam wypadek w wieku 11 lat i od tamtego czasu nie wsiadłam na konia :?
Ostatnio próbuję się przełamać. Może znowu zacznę jeździć ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Uwielbiała konie do czasu kiedy moja "koleżanka" nie zwariowała na tym punkcie Uwierzcie ze nawet największy miłośnik koni przy niej miałby wszystkiego dość :/
Arisa
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-07, 11:25

Post autor: Arisa »

Umiem jeździć. Uczę się od kiedy pamiętam ;p
Wspaniały sport i rozrywka ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zawsze bałam się koni. Pamiętam, że co najmniej raz w roku jezdzilismy ze szkoły na jakąś wycieczkę i była tam przejazdzka konno oczywiście pod opieką instruktora. A ja zawsze panicznie się tego bałam. Ale już nie tyle samej jazdy co...wejścia się na konia. Przecież one są takie wysokieee :mrgreen:
Moja siostra trenuje jazdę konną już hm, 3 lata. Na początku moja mama namawiała mnie, żebym też spróbowała, ale nie chciałam.
Jazda konna wiąże się z ryzykiem. Moja siostra pomimo, że jezdzi dość długo i często, ostatnio miała wypadek. W czasie jazdy koń się rozproszył, podskoczył, a ona zrobiła galop w powietrzu, przeleciała przez jego łeb i upadła ;/ Najgorsze jest, że po tym upadku przybiegł do niej jej instruktor, zapytał czy wszystko ok, a ona powiedziała, że tak i wsiadła ponownie na konia, choć nie mogła ręką ruszać..Dopiero pózniej rodzice z nią na pogotowie pojechali.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Miałam kiedyś hipoterapię. I niestety była to moja jedyna okazja do bliższego kontaktu z koniem. Mile wspominam (;.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Cóż, nigdy nie miałam okazji jechać na koniu. A chętnie bym spróbowała. Choć z drugiej strony, jakoś nie umiem sobie wyobrazić siebie galopującej na koniu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:nigdy nie miałam okazji jechać na koniu.
Czyżby? :mrgreen:
My na każdej wycieczce szkolnej mieliśmy przejazdzkę konno lub bryczką.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Kocham jazdę konną.
Jeżdżę stosunkowo krótko, bo zaledwie parę miesięcy, ale zdążyłam się wciągnąć, jestem wręcz uzależniona... To jest tak niesamowita rzecz, nie do opisania.
Ciągle nie mogę się doczekać kolejnej jazdy... No, w sumie, to za trzy godziny idę i już nie mogę się doczekać ;D
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jazda na koniach sprawia mi ogromną przyjemność, czuję się wtedy wolna i odcinam się od całego świata, może portal http://www.pozaistyl.pl/turystyka-jezdziecka/ natchnie Cię tak samo jak mnie
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Też uwielbiam konie i jazdę konną, lubię także sporty z tym związane, między innymi grę w polo, sama w nią nigdy nie grałam ale podziwiam takich ludzi jak Marek Dochnal i nie dziwię się że są w tym sporcie zakochani tak znane postacie jak Walt Disney czy Sylvester Stallone.
domi.nika
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2019-07-08, 13:51

Re: Jeździectwo

Post autor: domi.nika »

Polecam świetny sklep z sprzętem i odzieżą jeździecką na stronie https://www.truerider.eu/
ODPOWIEDZ