Strona 1 z 1

Weterynarz

: 2016-03-31, 21:33
autor: Kamyk
Często chodzicie ze swoimi pupilami do weterynarza? Wasze zwierzaki boją się takich miejsc? Jak reagują na wizytę u specjalisty od zwierząt?

: 2016-06-16, 13:24
autor: simplebjuti
Ja chodzę na standardowe szczepienia regularnie i na odrobaczanie na wszelki wypadek. No i zawsze jak widzę, że mojemu kotu coś jest. Np. kiedyś kichał i nie chciał jeść to poszłam i okazało się, że ma koci katar. Innym razem siedział jakiś taki nieruchomy, nie chciał się bawić to też poszłam i okazało się, że ma gorączkę i coś w stylu anginy. Mój koteczek jest bardzo grzeczny na wizytach u weta i nawet się lekarz śmieje, że tak grzecznych kotów jest mało :)

Re: Weterynarz

: 2020-12-16, 17:53
autor: frodek
ja szukam dobrego weterynarza z Łodzi, macie namiary?

Re: Weterynarz

: 2020-12-23, 17:21
autor: daros
U nas się sprawdza lecznica małych zwierząt W Pałacyku w Szczecinie http://weterynarz-szczecin.info/ To super lecznica, decydując się na nich zapewnicie swojemu zwierzakowi profesjonalną opiekę. Na miejscu wykonują badania: USG, RTG, EKG, bronchoskopii, gastroskopii, a także badania z zakresu ortopedii,także kompleksowo działają. Ja dodam, że solidnie i że cenowo jest tam w porządku.

Re: Weterynarz

: 2021-01-14, 00:01
autor: frodek
O, to ja z kolei z Wrocławia doradzę http://wetjaneczek.pl/ z Osadniczej. Tam możecie liczyć na najlepszą opiekę weterynaryjną, ceny nie wzięte z kosmosu i weterynarzy z powołania. Super tam zajmują się moimi zwierzakami, także cieszę się, że do nich trafiliśmy.