pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nasze pupile ;)

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

edziuniek, Zdrobniale wołam na niego biszkopcik.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Wiem ale wczoraj cos mi sie jebało na mózgu xD
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Hej

Post autor: Vina »

To zdecydowanie miejsce dla mnie :lol:

Będę się chwalić swoimi przyjaciółmi, ale na początek się trochę wygadam...

Mój ukochany kot Vincent bardzo się rozchorował przez pęcherz, potem nerki i złe wyniki krwi...
Przetaczali mu krew, a w końcu zrobili trudną operację pęcherza i cewki... Masakra- nie wyobrażam sobie bez niego życia, a teraz rozlazły mu się szwy... Boję się i martwię. Czy ktoś miał podobne złe przygody?
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

No może to nie moje zwierzaki bo są mojej siostry ale przedstawię je tutaj.

1. Królik "Śnieżek". Jest to królik miniaturka. Tak tak... nazwa fajna ale nic nie łączy tego "króla" z nazwą. Na początku był mały a teraz tak urósł, że jak będzie kryzys to cała rodzina się nim pożywi (żart, traktujemy go jak członka rodziny i nigdy nie pojawi się na talerzu ;) ).

2. Były sobie także dwa chomiki (rodzeństwo). Dostaliśmy je jak były całkiem malutkie. Zrobiłem eksperyment i jeden zdechł :( Mianowicie jeden "Szybcia" był karmiony normalną karmą i wodą a drugi "Szybcior" karmą, wodą, colą, kebabem, pizzą, ziemniakami, mięsem... czyli wszystkim. Niestety Szybcia długo nie pożyła... dokładniej żyła jakieś 2 lata. A Szybcior żyje do teraz (jakieś 1.5 roku dłużej) i ma się bardzo dobrze.

Morał jest taki: jedzcie fast food'y to będziecie żyli długo :D
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

hahahhahaa - śmieszne chomiczki:)

Miałam kiedyś - Ząbka, który żył zaskakująco długo, aż się lekarze dziwili- chodził za mną jak pies, bardzo go kochałam:)

Co do śmieciowego jedzenie- to niczym mnie nie zaskoczycie po legwanie, który jadł wszystko- lody, kanapki itd., a nawet pił mleko od kotów, a przecież gady nie trawią laktozy i do dziś miewa się świetnie:)

Morał - pij mleko będziesz wielki:)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Suczkę husky - Dulę. A w przyszłości planuje kameleona który będzie się nazywał Stefan :D
kiferk
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-17, 09:29

Post autor: kiferk »

natii89 pisze:Suczkę husky - Dulę. A w przyszłości planuje kameleona który będzie się nazywał Stefan :D
Też bym chciał mieć kameleona, ale jak przeczytałem ile jest zachodu z tym, żeby stworzyć mu idealne warunki do tego, żeby mógł poczuć się jak w swoim klimacie to zrezygnowałem :P

Teraz mam świnkę morską Tomisia i kundelka Tinę :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Yeti ;)
Awatar użytkownika
metaxa
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2012-12-21, 00:06

Post autor: metaxa »

A ja mam dwa yorki, o ile wszystkim się wydaje że są to psy dla głupich panienek to wcale tak nie jest. Są to najprawdziwsze teririery którel uwielbiają biegać, ganiać i polować :)
gargulka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-28, 11:12

Post autor: gargulka »

ja mam szczurzycę Mysię:) rasy dumbo:)
Awatar użytkownika
Veiras
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-27, 21:58

Post autor: Veiras »

Ja mam szczurka , Floyda jest bardzo fajny
:P
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

To ja zastanawiam się nad zakupem kameleona, nawet wyszukałem takiego jednego. Zaskoczyło mnie, że cena kameleona wcale nie jest jakoś wysoka. Ten podlinkowany z ogłoszenia kosztuje ledwie 100zł. To na pewno frajda mieć takiego w swoim terrarium. chyba się zdecyduje, bo na innego zwierzaka za bardzo nie mam na razie możliwości.
komandos
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-08-06, 21:17

Post autor: komandos »

Moje kotki mieszańce i piesek żyją zgodnie, ładnie dzielą się i bawią piłeczkami, maskotkami jak te http://hubuform.pl/zabawki-dla-psa .
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Psa goldena, dwa chomiki dżungarskie i rybki w akwarium
loginka19
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2016-05-05, 09:27

Post autor: loginka19 »

Pinkuś - piesek :)
ODPOWIEDZ