pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Psi park

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Macoo
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-23, 11:52

Psi park

Post autor: Macoo »

Czy w waszych miastach jest coś takiego jak psi park(chodzi mi o ogrodzone miejsce specjalnie oznakowane), miejsce gdzie można wolno puścić psa żeby biegał ze swoimi pobratymcami. W moim niestety nie ma a trochę boję się puścić mojego beagla w parku lub lesie bo jak coś wyczuje to już szybko nie wróci:P, słyszałem już wiele takich sytuacji, że spuszczony ze smyczy pies się zgubił, a fajnie by było spokojnie odpiąć psa ze smyczy żeby się pobawił z kolegami :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Niestety, u mnie też czegoś takiego nie ma i bardzo nad tym ubolewam. Moja miałaby frajdę, bo uwielbia bawić się ze wszystkimi psami i niestety musimy się ograniczać do spacerów na smyczy i wpadania do innych właścicieli psów, żeby mogła się pobawić.;)

Jeszcze bardziej marzyłby mi się basen dla psów, nie wiem czy w ogóle jakiś już w Polsce powstał.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie mam psa i prawdę mówiąc nigdy nie spotkałam takiego parku, ale myślę, że to bardzo fajny pomysł. Przede wszystkim przydatny i bardzo pozytywny dla samych zwierząt (;.
Awatar użytkownika
Macoo
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-23, 11:52

Post autor: Macoo »

Basen hmm... było by ciekawie, mój pies ma takie szczęście że mamy ogródek i oczko wodne w którym może się schłodzić, ale psy które mieszkają w bloku mają dużo gorzej, zazwyczaj są skazane na codzienne chodzenie na smyczy i krótkie obwąchanie się z kolegami bo właściciel już musi iść dalej :(
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Taki park to świetny pomysł, oczywiście wtedy kiedy właściciele są pewni, że ich pupil jest w stanie "grzecznie" się bawić.
W życiu nie słyszałam, żeby coś takiego było w moim rejonach a szkoda. Obecnie taki "park" to cała moja wieś. Większość psów lata luzem po wsi.
ODPOWIEDZ