pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kot, który się nie myje

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kasia96 pisze: Destroy, ja też przepraszam, proszę Cię, jeżeli nie podoba Ci się czyjś temat, nie atakuj go tak ostro, ponieważ to jest bardzo przykre i wzbudza w człowieku taki właśnie gniew.
heh, nie wiedziałam, że to było jakieś ostre... W każdym razie podajmy sobie ręce na zgodę i zapomnijmy o sprawie. Ja już po prostu czasem taka jestem, wybacz.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Zgoda

Post autor: kasia96 »

Tak to odebrałam. No to zgoda ! :piwo:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

kasia96 pisze:Nie myję go w wannie, ponieważ słyszałam, że po takim umyciu zdechnie. Próbowałam go przetrzeć delikatnie nasączoną watą, ale mało mnie nie pogryzł i nie podrapał.
Bzdura ze średniowiecza ! ! Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Kota można spokojnie kąpać, tylko trzeba go dokładnie wysuszyć, aby się nie przeziębił. W internecie jest dużo porad, wskazówek jak poradzić sobie z kotem, który nie lubi kąpieli i jakiś środków używać do pielęgnacji.

Sama kąpię swojego kota od czasu do czasu, mimo, że jest niewychodzący z domu.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

Pięknie mówisz, tylko mój kot tak bardzo nie lubi wody, że wystarczy, że niechcący zmoczy troszkę łapkę i wpada w panikę, gdybym go wzięła do wanny narobiły takiego rabanu, że zbiegliby się chyba wszyscy moi sąsiedzi, bo myśleliby, że ze skóry go obdzieram; a mnie samą trzebaby było zawieść do szpitala, tak zostałabym pogryziona i podrapana, chociaż jestem jego panią. :blee:

[ Dodano: 2011-05-05, 13:57 ]
A właśnie miłośnicy kotów macie taką ikonkę emocji ? Obrazek
mikiqu
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-10-13, 12:17

Post autor: mikiqu »

hmmm podobno zwierzęta są odzwierciedleniem swoich właścicieli... :D
Awatar użytkownika
Tropal0
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-09-14, 23:48
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Tropal0 »

Blee. Ten kot na pewno nie znalazłby miejsca w moim domu. Wypuszczasz go z mieszkania?
Czuła wtedy, jak mocno bije jej serce.
Awatar użytkownika
pirat430
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-14, 18:42
Lokalizacja: Tychy

Post autor: pirat430 »

A to zwykły kot czy z jakąś dłuższą sierścią? Moja kotka jak była mniejsza to częściej się myła też
W chorym świecie być zdrów na umyśle to feler.
Quenveninan
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-21, 14:06
Kontakt:

Post autor: Quenveninan »

Bardzo dziwne zjawisko, bo z reguły koty bardzo dbają o higienę. Takiego kota jeszcze nie spotkałam.
komandos
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-08-06, 21:17

Post autor: komandos »

Wczoraj był zdrowy dziś może być chory dobrze to sprawdzać. Może się przecież przeziębić. Może mieć przewlekłe choroby np. nerek, anemię inne i być tym osłabiony. Żaden kot nie zdechnie po kąpieli wielokrotnie kąpałam moje koty i nic im się nie stało. Kota też samemu trzeba czesać na przykład delikatną szczotką szczotką nie tylko on sam dba o siebie ty też.
ODPOWIEDZ