pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Akwarystyka

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Akwarystyka

Post autor: selene »

Czy kiedykolwiek mieliście w domu akwarium?
Jeśli tak - co się w nim znajdowało ;P?
Interesujecie się akwarystyką?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Miałam kiedyś akwarium i różne rybki ale najwidoczniej nie umiałam sie z nimi obchodzić bo zdychały jedna po drugiej.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nigdy nie miałam nawet jednej rybki. Żadnej. Chciałabym mieć takie wielkie akwarium, a w nim najróżniejsze ryby, koloreowe, masa różnych roślinek i w ogóle. Ale to pewnie taka chwilona zachcianka. Nie interesuje mnie to
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Gdy byłam mała miałam duże akwarium pełne rybek i innych przedmiotów bajerów, niestety nieświadoma mama kupiła jakoś rybkę która pozjadała wszystkie inne i zrezygnowaliśmy z akwarium.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

miałam kiedyś akwarium i w nim kilkanaście rybek. Najbardziej lubiłam taką duża pomarańczową, nazwałam ją Wioleta(?) ;p
W sumie to nawet nie pamiętam, co się z tym wszystkim stało. Ani nigdzie nie stoi akwarium, ani nie pamiętam, gdzie się w ostateczności podziały te ryby.
I tak w sumie całym tym dobytkiem zajmował się tata, choć ryby były oficjalnie moje.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie interesuję się namiętnie, ale od 14 lat mam żółwia, który jest już dość pokaźnych rozmiarów.

Samica, kiedyś kupiłam jej samca, ale niestety, atakowała go i nie udało się go uratować.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niestety nieświadoma mama kupiła jakoś rybkę która pozjadała wszystkie inne i zrezygnowaliśmy z akwarium.
Kupiliśmy kiedyś rybkę. Taką dużą, pomarańczową. I wszystkie inne [mniejsze] zaczęły ją atakować. Normalnie ogon miała przeżarty.
Owszem, miałam akwarium. Rybki są fajne, ale zawsze ubolewałam nad tym, że jakoś nie bardzo można je głaskać ;P.
Koniec końców je oddaliśmy.
Swoją drogą, z tym zakupem rybek naprawdę trzeba uważać. Nieodpowiedni zakup i śmierć w akwarium :roll: .
cyk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-10, 15:27

Post autor: cyk »

Mam duże akwarium i dużo rybek i cały czas jakieś nowe, młode. Przy tym trzeba trochę posiedzieć czasami i mieć na to trochę czasu. Kiedyś często zdychały mi rybki, ale teraz na prawdę bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Kiedyś miałam akwarium z rybkami i to dość długo, jakieś dwa lata temu też założyłam, ale po tygodniu wszystkie rybki były martwe.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Musiałam akwarium które dostałam na 18-stkę. Niestety dzisiaj rybka zdechła i nie wiem co będzie z losami mojego akwarium.
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

A co powiecie o takich dekoracjach do akwarium, podobają Wam się?
Obrazek
Obrazek
Te akurat dekoracje znalazłam na stronie http://www.e-pazur.com/
ODPOWIEDZ