pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kastracja zwierząt

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

HaH pisze:Moja siostra (cioteczna) ma królika. Znudził jej się po tygodniu, teraz - od roku - siedzi w klatce metr, na metr, dostając oczywiście codziennie jedzenie, wodę i zmianę siana. Gdybyśmy go teraz wypuścili pożyłby max. dwa dni.
Cała rodzina jest za tym, aby siedział w tej klatce i tak egzystował, aż do śmierci.
Tylko ja namawiam do jego wypuszczenie - sądząc, że lepiej żyć krótko, a dobrze, niż długo i... niedobrze ;]
Już lepiej oddać komuś takie zwierzę, żeby się nie męczyło...
Awatar użytkownika
HaH
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-10-15, 02:51

Post autor: HaH »

A znaleźć taką osobę to cud, przynajmniej w mojej wsi. A jeżeli cud się spełni - musi stać się drugi cud, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Ale patologią nazwać tego nie można, jeżeli taka norma w ludzkości jest przyjmowana. Bo tak ma większość posiadaczy takowych zwierząt: ptaki, ryby w mini-akwariach, pająki czy ów króliki. Dobra, żyjemy dalej...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

HaH pisze:A znaleźć taką osobę to cud, przynajmniej w mojej wsi. A jeżeli cud się spełni - musi stać się drugi cud, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Ale patologią nazwać tego nie można, jeżeli taka norma w ludzkości jest przyjmowana. Bo tak ma większość posiadaczy takowych zwierząt: ptaki, ryby w mini-akwariach, pająki czy ów króliki. Dobra, żyjemy dalej...
Dlatego należy z tym walczyć. Jeżeli nie ma osoby, która chciałaby się odpowiednio tym królikiem zająć, można oddać zwierzę do okna życia do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Sama ostatnio zaadoptowałam stamtąd dwa króliki.
MichaelOrary
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-08, 15:55
Lokalizacja: Virgin Islands
Kontakt:

Kastracja zwierzat

Post autor: MichaelOrary »

Czy w Polsce jest cmentarz dla zwierzat?
Jesli tak to gdzie dokladnie.
Moze jakies szczegolowe informacje.
Awatar użytkownika
skooter
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 22:13

Re: Kastracja zwierząt

Post autor: skooter »

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tej branży...
Z lenistwa pochodzi ubóstwo.
Awatar użytkownika
nono00vf
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-07, 15:28

Re: Kastracja zwierząt

Post autor: nono00vf »

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Cele są jak magnes. Przyciągają rzeczy potrzebne do ich zrealizowania. - Anthony Robbins
Awatar użytkownika
xoxmiss
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-13, 19:37

Re: Kastracja zwierząt

Post autor: xoxmiss »

Poszperajcie w Internecie. Z całą pewnością coś się na ten temat znajdzie.
jestem mistrzynią starożytnej sztuki tsundoku.
ODPOWIEDZ