pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Spacery z psem

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Spacery z psem

Post autor: Empatia »

Pytanie dla posiadaczy tych wspaniałych pupili.
Ile raz dziennie chodzicie z psami na spacer? Ile one trwają?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Wychodzę z psem na spacer 3 razy dziennie jak jest u mnie Zwłaszcza spaceruję ( tzn pies biega sam :P ) ok 10-15 min Czasem skracam to do siknięcia i ucieczki do domu :P Moja mama znów z psiakiem chodzi 20 min albo wypuszcza go do ogrodu na cały dzień :)
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Kilka razy dziennie, jeden raz obowiązkowo długi spacer, pies musi się wybiegać, a ja mam okazję się dotlenić i odpocząć od wszystkiego. Wtedy jestem tylko na wyłączność mojej sznaucerki. ^^
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mój pies ma cały czas do dyspozycji wielki ogród, w każdej chwili może wyjść sobie z domu i pobiegać.
Mimo to chodzę z nią na spacery przynajmniej raz dziennie. To takie minimum, wracam ze szkoły, idę po smycz i wychodzimy. Zawsze mam czas przemyslec dzisiejszy dzień w szkole, ustalić plan nauki itp.
Ale staram się ją zabierać też do lasu lub jedziemy nad rzekę, tam juz może sobie sama swobodnie pobiegać. Ooo, albo też czasem przyjeżdzają sąsiedzi z Krakowa do swojego drugiego domu z labradorką, wtedy do nich przychodzimy i po 2 godzinach zabawy leżą jak nieżywe :D Nad rzekę też czasem jeździmy razem, więc dwa labradory w jednym aucie to tragedia. :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam ogród także pies może wyjść kiedy tylko chce, ale to nie zmienia faktu, że pies potrzebuje dużo ruchu i dlatego wychodzę z nim na spacer. Zazwyczaj raz dziennie po 2-3h.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Mój pies ma cały czas do dyspozycji wielki ogród, w każdej chwili może wyjść sobie z domu i pobiegać.
Ot to. Mój ma to samo. Niestety nauczyliśmy go, że wychodzi kiedy chce - robi to często. Jako tako na spacery chodzimy z nim rzadko, a jak już to chodzi tata z siostrą. Brutus jest wielki i trzeba mieć siłę, żeby go utrzymać na smyczy. Do tego jest strasznie porywczy i nie on nie chodzi a biega. Tylko z moim tatą idzie jako tako ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja nie chodzę z psem na spacer, wypuszczam ją z domu, pobiega z 10 minut i przychodzi.
libiskaEighteen
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-03-14, 12:34

Post autor: libiskaEighteen »

A ja nie wypuszczam pupila !!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Mieszkam w domku i sam sie wypuszcza. A Raczej jest caly czas na dworzu wiec spoko luzik. W sobotke zawsze idziemy do cioci to zabieramy Machacza na smyczke i moze sobie zwiedzic swiatek 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

moje wszystkie pieski mają do dypozycji ogród, bardzo często hasają sobie między kwiatami, drzewami...

jednak obowiązkowo raz dziennie wychodzę z nimi na działkę z lasem gdzie mogą sobie pobiegać bez ograniczeń ;) choć mam z nimi niemały problem, bo akurat przez najbiższą naszą działkę przepływa rzeczka, w której kochają pływać. tylko potem trudno po 1."wyciągnąć" je z wody, po 2.doprowadzić do w miarę dobrego stanu (umyć, wysuszyć) :>
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

wychodze z psem co jakieś 4 godziny, przeważnietak żebysię załatwiła no i staram sie raz dziennie isć na długi spacer , niezawsze to wychodzi bo
1. mój pies jest mega leniem
2. jest brzydka pogoda to wole tego nie robić bo ona ma długie białe włosy xdd
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Moje większość czasu spędzają na ogrodzie.
Raz dziennie zabieram je na łąkę albo do lasu.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

ekhem... nie posiadam ogrodu, mieszkam w bloku. mój pies chodzi na dwór 4 razy dziennie.. zazwyczaj po 20-30 minut, ale jeśli jest deszcz/burza/zawieja śnieżna to trwają o wiele krócej.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

długość spacerów zależy od wielkości psa :) ja mam obecnie owczarka i z nim chodzę 4 razy dziennie w tym raz minium godzinę a w weekend jeździmy gdzieś na wycieczki i wychodzi pół dnia. Kiedyś miałam malutkiego shitzu i z nim chodziłam też ze 4 razy dziennie ale najdłuższy spacer trwał z pół godziny i nie było mowy o całodniowych wycieczkach :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Awatar użytkownika
Tropal0
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-09-14, 23:48
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Tropal0 »

Średnio 4 razy dziennie po około 10 min. Jeśli wychodzi brat to dłuższy czas
Czuła wtedy, jak mocno bije jej serce.
komandos
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-08-06, 21:17

Post autor: komandos »

Tak 3 razy dziennie nawet po pół godziny. Teraz robi się coraz zimniej i zastanawiam się czy nie kupić jakieś ubranko dla psa. Ma krótką sierść. Nie wiem, które wybrać z hubuform . Czy ubieracie swoje pieski na zimę w ubranka?
ODPOWIEDZ