pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaka pizza najsmaczniejsza

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: Pasiflora »

Jaka pizza najbardziej wam smakuje ? Co takiego lubicie najbardziej jeść? Osobiście bardzo gustuje w pizzach typowo amerykańskich. Na grubym cieście i z dużą ilością składników. W Party Pizza we Wrocławiu właśnie taką dostanę.Jaka pizza najbardziej wam smakuje ? Co takiego lubicie najbardziej jeść? Osobiście bardzo gustuje w pizzach typowo amerykańskich. Na grubym cieście i z dużą ilością składników. W Party Pizza we Wrocławiu właśnie taką dostanę.
Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-11-28, 14:25

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: Nastka99 »

Lubię pizzę ale w mojej okolicy nie ma gdzie iść na pizzę :oops: . Czasami robię domową pizzę albo jak mi się nie chce pichcić kupuję gotową, np felicianę albo guseppe. :)
Wojtaszek
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-08-30, 10:52

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: Wojtaszek »

Margheritta na cienkim cieście :) Klasyka jest najsmaczniejsza :)
ITillett66
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-10, 08:37
Kontakt:

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: ITillett66 »

najlepsza jest ta, którą sama zrobię. I to wcale nie jest jakaś wielka robota. Ciasto kupuję w piekarni, koło mojego domu. Rozgniatam je na taką grubość, na jaką chcę. Dodatki - według własnego uznania. Uwielbiam pizze na ostro, także zawsze dodaję papryczki jalapeno i ostre salami :) No i oczywiście duża ilość sera musi być.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: powell70 »

Składniki zawsze można dobrać pod siebie, najważniejsze jest ciasto, a zrobić idealne ciasto większość pizzerii niestety nie potrafi. Jedne z lepszych pizz jakie jadłem w Warszawie, to na pewno w Semoli https://www.semola.pl Stawiają na jakość i dobre składniki. Ktoś kto im robi pizze zna się na tym bardzo dobrze.
Ovca_gang
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2022-07-03, 19:49

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: Ovca_gang »

Pizza na klasycznym, raczej sienkim cieście, najlepiej z jalapeno, pieczarkami, oliwkami i duuużą ilościa sera :D
grażynka30
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2022-05-02, 13:54

Re: Jaka pizza najsmaczniejsza

Post autor: grażynka30 »

Ja osobiście wolę pizzę na cienkim, chrupiącym cieście – taki prawdziwy włoski styl. W Semoli w Warszawie (https://www.semola.pl/) mają pizze, które idealnie wpisują się w ten gust. Są lekkie, a zarazem sycące, z doskonale dobranymi składnikami. Jak jesteś w Warszawie i masz ochotę na coś w stylu włoskim, to koniecznie musisz ich spróbować. Co do ulubionych smaków, to ja stawiam na coś klasycznego, jak Margherita lub Prosciutto.
ODPOWIEDZ