pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: modnisia »

Wprowadzam się już niedługo do swojego nowego domku i jestem w trakcie urządzania kuchni jakie sprzęty macie w swoich kuchniach oprócz lodówki i gazówki? Zastanawiam się jeszcze nad zmywarką ale boję się że więcej na wodę wydam itp. Jak to jest z tym ? Ale marzy mi się taka duża która wszystkie naczynia pomieści co nie będę musiała ciągle stać i pomywać. Jakiej marki najczęściej kupujecie sprzęty?
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Zmywarka to fajna i wygodna rzecz. Nie martw się o wodę, bo zmywarka wcale nie bierze jej aż tak dużo. Ile masz osób w rodzinie? To istotne dla wyboru zmywarki. Za duża - źle, za mała też nie dobrze. Jedna, bo lepiej, żeby naczynia nie kisiły się tydzień, zanim będą umyte, druga, bo po co ma ciągle chodzić.
Pzdr
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Już nie długo będzie nas czwórka:) Ale jak na razie to i tak sporo mamy tych naczyń, a zwłaszcza zawsze pełno tych garnków bo ciągle się coś gotuje i w ogóle.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Jeżeli dużo gotujesz to być może nieco większa się przyda, np.taki electrolux
ESL8810RA
ma dużo programów i nie ma problemu z myciem kieliszków do wina.
Pzdr
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Czy ona jest pod zabudowę? Ma pojemnik na sztuczce czy szufladę?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja mam podstawowy sprzęt w kuchni oraz kilka gadżetów, np. blender z Kendwooda. Teraz myślę jednak nad chłodziarkami beko, ponieważ moja obecna lodówka jest niewystarczająca - ma zbyt małą pojemność. A w sklepie Zadowolenie.pl znalazłam kilka ciekawych ofert, więc chyba tam coś zamówię.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Zmywarka Bosch, naprawiana ostatnio, ale to drobiazg. Sam zrobiłem, usunąłem usterką a części kupiłem w sklepie z częściami zamiennymi agd o nazwie North.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Zmywarka to faktycznie spory wydatek, ale życie bez niej jest trudne. Ja nie naprawiam - kupuję nowe sprzęty. Tutaj: http://www.homebook.pl/produkty/zmywarki-do-zabudowy przeglądałam te do zabudowy. Ostatecznie kupiłam właśnie taką.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Jednak zmywarka to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego mimo wszystko warto się na nią zdecydować.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Warto też przejrzeć okapy w serwisach takich jak homebook.pl/produkty/okapy, bo okap kuchenny to też ważna rzecz, a jak się okazuje, może być nie tylko praktyczny, ale i stylowy.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Pewnie, że tak! Teraz to w zasadzie tylko i wyłącznie okap ma wyglądać.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja chcę kupić sobie nowy ekspres do kawy bo odkąd w niej zasmakowałam, to nie umiem się bez niej obejść. Dlatego od dłuższego czasu przeglądam ekspresy do kawy w sklepach internetowych i szukam idealnej dla siebie opcji. Chciałabym żeby to był nieduży ekspres ale mimo wszystko, profesjonalny,
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ja mam sprzęty różnych firm i już że tak powiem wiekowe. Czasem już coś zaczyna niedomagać i wtedy muszę wezwać serwis. Ostatnio korzystałem z https://www.restartagd.pl/miasto/ . Wychodzę z założenia, że póki warto jest naprawić to nie będę jeszcze wymieniać na nowy.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A co myślicie o zmywarce? To chyba podstawowy sprzęt AGD.
torre3
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2016-05-18, 16:43

Post autor: torre3 »

Zmywarka to dla mnie podstawa, nie wyobrażam sobię jak można bez niej żyć, brzmi dziwnie, ale jestem już tak przyzwyczajony, że nie widzę innej opcji. Przejrzyj sobię tutaj jakieś zmywarki [URL=http://]http://codokuchni.pl/zmywarka-do-zabudowy-jaka/[/URL] i wybierzesz coś dla siebie z pewnością. Ważne, by była odpowiednio cicha, to wtedy nawet nie zauważysz kiedy pracuje ;)
ODPOWIEDZ