pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jedzenie na mieście?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

jedzenie na mieście?

Post autor: che »

ciekawy jestem jaki macie do tego stosunek. Chodzi mi o takie jedzenie w czasie przerwy w pracy, na uczelni. Chodzicie wtedy do knajp, lokali ze znajomymi? Czy uważacie ze to zbędne wydawanie hajsu?
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Do McDonald's czy KFC chodzę, ale rzadko. Wolę kupić coś bardziej trwałego niż fast food.
lukas8989
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-05-10, 18:51

Post autor: lukas8989 »

Bynajmniej nie uwazam, że to zbedne wydawanie hajsu. Wychodzenie np z grupa zajeciowa na zarcie do naszych ulubionych knajp to tradycja, przez zarcie sie integrowalismy. w pracy podobnie ;p
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

No my właśnie też. Wspólne przywy i tak dalej. Szkoda tylko że w Warszawie trudno o coś w normalnej cenie i dobrej jakości. Albo jest bufet na uczelni, gdzie jest marne żarcie, albo drogie knajpy.
lukas8989
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-05-10, 18:51

Post autor: lukas8989 »

eee, bez przesady :wink: namnożyło się dużo małych restauracyjek w śródmieściu, takich tańszych. fajny jest dla przykładu dom smaków na stawkach. tani alkohol jak się idzie grupowo :mg:
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

na stawkach? mieszkam na muranowie a nie zaczaiłem dotychczas :D no nic, dobre info, wielkie dzięki, zbadam temat.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Uwielbiam stołować się na mieście jeśli tylko kasa na to pozwoli :) Teraz szaleję za burgerami! ;)))
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Od czasu do czasu lubie zjeść w mieście ale większą satysfakcje mam jak uda mi sie samej zrobić coś wyjątkowego :)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Niestety lubię chodzić do kfc albo do burger kinga, ale na szczęście staram się rzadko :D a ze znajomymi chodzimy raczej do pubów, lub jakiś bardziej przystępnych knajp jak sphinx
Awatar użytkownika
metaxa
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2012-12-21, 00:06

Post autor: metaxa »

redi_gyal pisze:Od czasu do czasu lubie zjeść w mieście ale większą satysfakcje mam jak uda mi sie samej zrobić coś wyjątkowego :)
Zgadzam się w 100 %, ale lubię od czasu przejść sie z jakiejś okazji, za każdym razem staram się zamawiać danie którego nigdy wcześniej nie jadłam, a potem próbuję je zrobić samodzielnie w domu :) np. ostatnio z okazji moich ur. byliśmy z chłopakiem w restauracji olive garden która serwowała kuchnię bliskowschodnią, po daniu głównym zamówiłam napój o nazwie sachlab , który jest sporządzany z.... zmielonych bulw storczyka, pychotka. Co prawda ciężko mi było znaleźć składniki do takiego napoju ale dzięki przepisom w necie udało mi się zrobić w domu odpowiednik sachlabu :)
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

Ostatnio jakoś mniej jest czasu na siedzenie przy garach i myślenie nad obiadem, więc coraz częściej zdarza mi się zajrzeć do baru szybkiej obsługi. Kebab, bułka ze szpinakiem, tortilla z kfc, pizza, cheeseburger... nie jestem z tego powodu dumna, w boczki idzie.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja nie mam zbyt wiele czasu na jedzenie na mieście. Studiuję zaocznie, na tygodniu pracuję i dlatego wolę już sam albo ze znajomymi wieczorem zamówić sobie pizzę do domu. Ostatnio przetestowałem portal skubacz.pl na którym jest pizza przez internet i muszę stwierdzić, że to bardzo wygodny sposób zamawiania. Szybko - dosłownie kilkanaście sekund, wszystkie najlepsze knajpki w jednym miejscu i fajne aplikacje na przykład zegar który odmierza czas dostawy. Wy też sobie wypróbujcie.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Rzadko zdarza mi się jeść na mieście. Niestety, ale zżera to całkiem sporo kasy.
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Lubię czasem sobie zjeść na mieście. Moją ulubioną restauracją jest restauracja we Wrocławiu http://www.restauracjaokrasa.pl Niestety takie obiady/ śniadania/ desery są kosztowne. Także nie pozwalam sobie za często na takie przyjemności :)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Nie mam nic przeciwko temu, żeby zjeść na mieście. Jednak bez przesady - trzeba mieć gruby portfel, by sobie na to pozwolić. Do tego dochodzą przekąski typu: http://drpelc.pl/orzechy/431-bio-pistac ... lonki.html. By jeść zdrowo i regularnie, warto samodzielnie przygotowywać posiłki.
ODPOWIEDZ