pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co dzisiaj jadłeś/aś?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: MasaF »

Ja na śniadanie zazwyczaj jajecznicę i takie tosty wyskakujące z opiekacza + sok wyciskany :D
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: rrrosalita »

Uwielbiam jeździć do rodziców, odpocząć ale kurcze maja taką jedna małą patelenke właśnie do jajecznicy ,jeszcze z czasów kawalerskich taty wiec sentyment :P , ale tak przeokrutnie się jajko do niej przywiera ,że czasem mam ochote wyciagnąć jakąs z teflonową powłoką i udawać ,że nie wiem gdzie ta stara :D
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: crystalka »

Dzisiaj obiad ekspresowy, miałam kartonik żurku z krakusa, podgrzałam i zjadłam z bułką ;) zupa musi być, częściej jem niż jakieś kotlety i też według mnie może za obiad wystarczyć
Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-11-28, 14:25

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: Nastka99 »

Na śniadanie kanapki z białym serem i konfiturą jagodową. Na obiad w stołówce była dziś kasza z gulaszem i surówką, całkiem smaczne danie. :D
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: zbyhu »

makaron świderki arrighi do tego sos śmietanowy plus kurczak. Szybko zrobione i bardzo dobre.
Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-11-28, 14:25

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: Nastka99 »

Wczoraj upiekłam pyszne paszteciki, które wzięłam dziś do pracy. Właśnie zajadam :D
Poczęstowałam też koleżanki z pracy i wszystkie poprosiły o przepis. Polecam: https://www.panitereska.pl/recipe-items ... -grzybami/
paszteciki-drozdzowe-z-kapusta-i-grzybami-1.jpg
agatkanower34
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-06, 11:40
Kontakt:

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: agatkanower34 »

Witam ja dzisiaj jadłam w hotelu pyszną rybę.
czarmar24
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-02-17, 20:31

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: czarmar24 »

moją ulubioną pizzę z Krakowa http://pizzababilon.pl/ <3
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: JulitkaAndrasz »

Jeszcze nic, ale zabiera, się za śniadanie ;) Dziś będą kanapeczki ze świeżym wiejskim twarożkiem i szczypiorkiem. Do tego świeża sałatka, ogórek i rzodkiew :)
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: vesna »

właśnie sobie grzeję żurek krakusa :D to taki mój wcześniejszy obiad dziś, bo idę zaraz do pracy i wracam dopiero wieczorem, lubię tę zupę, gotowac samej mi się nie chce a gotowa też dobra
borysowa
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2019-11-13, 09:29

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: borysowa »

Narobiłaś mi smaka na żurek :) Wszystkie składniki w domu mam oprócz kiełbaski :) A żurek krakusa jest dla mnie bardzo dobry , zawsze pycha mi wychodzi.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: gringot »

Na śniadanie zawsze jest u mnie granola z przepisu https://mojemusli.pl/blog/domowa-granola-fit-prosty-przepis/ według mnie najsmaczniejszy posiłek i do tego sycący. Ten blog ma wiele ciekawych przepisów, zajrzyjcie, a na pewno coś dla siebie znajdziecie.
Ovca_gang
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2022-07-03, 19:49

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: Ovca_gang »

Zupa indyjska :D
ODPOWIEDZ