pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kto u Was gotuje?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Kto u Was gotuje?

Post autor: alexx »

MasaF pisze: 2018-11-02, 13:38ho ho łaskawco patelnie kupisz :lol: To może zacznij na niej coś pitrasić też częściej ? :P :twisted: Ja w domu mam kilka patelni wszystko zależy do czego chcesz jej patelnie kupić. Wiesz są różne. Do naleśników, do smażenia i zapiekania, do grillowania :D
Jak narazie szukam czegoś bardziej uniwersalnego, z tego co się orientuje patelnie do naleśników mamy i to taką malutka i duża :wink: Mam kilka modeli upatrzonych no ale sam już nie wiem. to chyba nie moja bajka :lol:
meski
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2019-01-18, 11:04

Re: Kto u Was gotuje?

Post autor: meski »

Gotowaniem zajmuje się oczywiście żona, rzadko kiedy ja coś zrobię, na ogól nie mam do tego po prostu ręki. Jednak prasowanie to moja broszka i nikt mi do tego nie może się , że tak powiem wtykać. Jakoś od zawsze mi ta czynność leżała i tak pozostało. Nawet stary sprzęt zajechałem i muszę teraz kupić nowy. Przeglądam takie rankingi przemianydomowe.pl/jakie-zelazko-z-generatorem-pary-opinie-ranking/ , by znaleźć coś dobrego .
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Re: Kto u Was gotuje?

Post autor: Pasiflora »

u nas nie zawsze jest tak, że gotujemy obiady, bo zwyczajnie brakuje na to czasu. Są momenty w których zamawiamy pizze i to jest nasz obiad. Ostatnio udało nam się trafić na świetną z Pizza Party. Na grubym cieście z pysznymi dodatkami. No idealna.
HenryWop
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2019-02-02, 12:00
Lokalizacja: Sri Lanka
Kontakt:

Kto u Was gotuje

Post autor: HenryWop »

Gotuje ten, kto akurat ma czas - lubimy gotowaж razem, ale czasem jedno zaskakuje drugie i co¶ robi.
https://rc-softtech.com/
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Kto u Was gotuje?

Post autor: zbyhu »

u mnie podobnie. Kto ma czas to gotuje. A jak nikt nie ma czasu albo ochoty na gotowanie to korzystamy z gotowych dań które nam smakują. Ostatnio jedliśmy żurek z krakusa. Do niego dorzuciliśmy kiełbasę i jajko. Szybki obiad i smaczny.
BarryClugs
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-07-01, 08:09
Lokalizacja: United Kingdom
Kontakt:

Kto u Was gotuje

Post autor: BarryClugs »

¦niadania robie ja bo wcze¶niej wstaje, lece do sklepu po pieczywo. Obiad gotuje ten kto z pracy wcze¶niej wraca, najcze¶ciej jest to on. Kolacje robimy wspolnie, albo komu sie bardziej chce. Albo jemy cos na miescie.
https://www.nacdd1305.org/
ODPOWIEDZ