pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Frytkiz Mc'a świecą.

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Frytkiz Mc'a świecą.

Post autor: Tandetna »

Słyszeliście o tym? Jak tak i czy w ogóle wpływa to jakoś na częstotliwość, albo zamawiane przez waz potrawy w Mc'u?

Dla niewtajemniczonych - http://daria24.wrzuta.pl/film/1JFXBMZHW ... aka_swieca

Dla leniwych - frytki z Mc'a po 10 tygodniach wyglądają zupełnie jak w pierwszy dzień.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

jakoś nie widać, żeby świeciły :P

ło matko, obrzydziłaś mi Mc chyba do końca życia :o :mrgreen:

ile w nich musi być chemii, że nawet niczym nie obrosły :P aż strach się bać, gdy sobie pomyślę, ile one tak sobie przeleżały, zanim znalazły się na moim talerzu :?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

A frytki? Nothing.
Dobrze, że rzadko tam jadam ; p. Szokujące, ale czego innego się spodziewać. Wszyscy mówią, że w Mc pełno chemii.
Właściwie nie wpływa to na częstość mojego stołowania się z w tym miejscu, bo nigdy nie zaglądałam tam zbyt często ; ). Byłam raptem kilka razy w życiu.
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

Tandetna pisze:Jak tak i czy w ogóle wpływa to jakoś na częstotliwość, albo zamawiane przez waz potrawy w Mc'u?
Nie wpływa wcale. Do Maca zaglądam jak akurat przechodzę obok i zachce mi się przypomnieć sobie jak smakuje cheeseburger. Nic innego tam nie kupuję... wolę konkurencję w postaci KFC ;p
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie słyszałam o tym a tak jakoś średnio chciałabym takie jeść.
Nawet do mc nie zaglądam , zawsze na Dworcu w Rzeszowie jak mam ochotę kupuje frytki czy zapiekankę, lepszych nie znajdę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Słyszałam o tym, mój kolega kiedyś kupił tam hamburgera i zostawił go na dwa miesiące w ciemnym wilgotnym pomieszczeniu i wyobraźcie sobie, że po wyciągnięciu na światło dzienne ten hamburger miał stan nienaruszony, zero pleśni, zero robaków nawet zapach miał ten sam... Ja nie wiem co oni tam dodają....
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Fuuuj. :D.
JA byłam tylko kilka razy w Macu. W ogóle mi nie smakuje to jedzenie. Wolę KFC, ale też bardzo rzadko chodzę ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Uech. Dobrze, że chodzę do Mc'a tylko na jakiś wycieczkach szkolnych, preferuję KFC.

Tandetna pisze:Słyszeliście o tym? Jak tak i czy w ogóle wpływa to jakoś na częstotliwość, albo zamawiane przez waz potrawy w Mc'u?
Już różne rzeczy słyszałam o tego typu jedzeniu, nie wpływa to na częstotliwość jadania z Mc'a, bo, jak wspomniałam, chodzę tam rzadko, bardzo.
imflym
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-14, 09:15

Post autor: imflym »

Słyszałem większość negatywnych opinii.
Cearmutercess
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-26, 09:08
Kontakt:

Post autor: Cearmutercess »

Nie miałam o tym zielonego pojęcia. Nigdy więcej nie tknę frytek z mcdonalda ani żadnych innych z takich restauracji.
madziara
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2015-02-08, 19:12

Re: Frytkiz Mc'a świecą.

Post autor: madziara »

Tandetna pisze:Dla leniwych - frytki z Mc'a po 10 tygodniach wyglądają zupełnie jak w pierwszy dzień.
To już słyszałam, a robił ktoś test jak wyglądają frytki z domowych ziemniaków, albo tych mrożonych po 10 tygodniach :D
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nie jadam w Maku już od dawna. Zupełnie nie kręci mnie ich jedzenie.
Awatar użytkownika
wisnior343
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-12, 19:11

Post autor: wisnior343 »

Każdy wie, że to jest niezdrowe jedzenie, ale ludzi nigdy od tego nie odciągniesz. To jest po prostu uzależniająco smaczne! :D
Człowiek jest wolny tylko wtedy, kiedy niczego nie chce. Po co nam wolność?
Fadserka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 14:22
Kontakt:

Post autor: Fadserka »

Oj świecą i są niezdrowe. Tam nawet nie ma ziemniaka i chyba tylko producenci wiedza co w nich jest.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Słyszałam, że smażone jedzenie uzleżnia - tak samo jak słodcze.
ODPOWIEDZ