pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gotowanie na parze

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Waleria
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2016-01-03, 12:16

Post autor: Waleria »

Chcę niedługo kupić parowar,jakiej firmy i model polecacie?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Koleżanka kiedyś kupiła parowar w Lidlu. Z tego co wiem to jest z niego bardzo zadowolona.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

marsik pisze:Zgodzę się, że coraz więcej osób przygotowuje posiłki na parze.
masterek, lepszy piekarnik parowy czy parowar?
Ja mam piekarnik parowy PlusSteam EOA3414AOX electroluxa. I jestem bardzo zadowolona. Wypieki są chrupiące i mają odpowiednią konsystencję. Są zdrowsze i smaczniejsze. Dodatkowo ma powłokę katalityczną czyli łatwiej się czyści (pochłania i utlenia tłuszcz) Bardzo fajna sprawa:)
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

Ja mam z Zelmera. Polecam :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja bardzo lubię produkty z Zelmera. Trzeba przyznać, że są bardzo dobrej jakości.
Zefira
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-05-12, 10:37

Post autor: Zefira »

Mam parowar Amica i daje rade.
Heriliaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-06, 16:07
Kontakt:

Post autor: Heriliaa »

Nie przepadam za potrawami gotowanymi na parze. Dla mnie nie mają smaku i jednak wolę potrawy smażone lub pieczone.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Odpowiednio przyprawione nie będą mdłe.
Zresztą czasem lepiej poznać smak jedzenia, które przyrządzamy, a nie tylko zasypać je przyprawami.
Pzdr
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

nie lubię dań gotowanych na parze ale są zdrowe i mało tłuste więc na dietę w sam raz... może kiedyś zacznę tak przyrządzać jedzenie żeby schudnąć ale żeby to smaczne było to nie powiem :P
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Czasami jadam potrawy przygotowane na parze ale raczej rzadko bo według mnie nie mają smaku. Ale jeśli już je przygotowuje to używam w tym celu specjalnego garnka, a nie jakiś elektrycznych urządzeń
xena22
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2016-08-09, 16:20

Post autor: xena22 »

Gotowanie na parze nie jest dla mnie. Jak potrzebowałam coś szybko jeść to piekłam chipsy czy coś w tym stylu. Teraz szukałam czegoś nowego i znalazłam https://www.przepisy.pl/przepis/tapas-n ... -pieczarki takie tapas, wygląda pysznie i jest fajną przystawką na impreze. Może na urodziny o niej pomyśle :) Takie pieczarki ze zdjęcia wyglądają rewelacyjnie.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Parowar jest fajny ale moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest zakup szybkowaru. Ja niedawno kupiłam taki zestaw szybkowarów http://ostry-sklep.pl/c/76/szybkowary-garnki.html . Jest rewelacyjny Dania przygotowuje się bardzo szybko przy użyciu małej ilości wody. Przede wszystkim potrawy z szybkowaru są smaczne ale i bardzo zdrowe. Uwielbiam w nim gotować. Każdy powinien miec w kuchni taki garnek :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja muszę sobie kupić nakładkę na garnek do gotowania na parze. Ta którą mam nadaje się już tylko do wyrzucenia.
annaanna23
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2014-10-16, 15:07
Kontakt:

Post autor: annaanna23 »

Ja ostatnio zakupiłam sobie szybkowar (taki jak tu https://mensahome.eu/wyszukaj/wszystkie ... bkowary-pl ) i jestem oczarowana:) Jedzenie zdrowe i pyszne - a i nie trzeba siedzieć nad jednym obiadem całego popołudnia:)
Coś nowego: www.forexmentor.pl
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

By gotować na parze konieczne są specjalne garnki, dzięki blogu http://www.kuchniaonline.pl/garnek-tyta ... nabytkiem/ dowiesz się które są godne uwagi, oraz skąd je kupować
ODPOWIEDZ