pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gotowanie na parze

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Zdrowe życie nie musi być wcale nudne, można urozmaicać dietę o wiele dań, a sport może sprawiać wiele przyjemności, wszystko jest zależne od podejścia http://www.kobiecymokiem.pl/jak-sie-odzywiac/
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja gotuję zdrowo i smacznie. I często też eksperymentuję w kuchni.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Może być zdrowo i smacznie, lubię bardzo ryby a jestem pewna że łosoś z grilla każdemu posmakuje, robię go z tego https://www.kamis.pl/przepisy/ryby-i-owoce-morza/losos-z-grilla-w-koperku i jeśli mi wychodzi pyszny to każdy sobie z nim poradzi.
Princessa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-04-12, 22:55

Re: Gotowanie na parze

Post autor: Princessa »

Ja mam w domu parowar i uwielbiam z niego korzystać! Ryba wychodzi przepyszna! A wczoraj np. zostało mi trochę makaronu arrighi więc przygotowałam dorsza na parze, dodałam do makaronu i zrobiłam szybki sos pomidorowy. Obiad wyszedł pyszny!
Monik
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-09-22, 21:53

Re: Gotowanie na parze

Post autor: Monik »

Na parze gotuję głównie warzywa.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Gotowanie na parze

Post autor: MasaF »

Princessa pisze: 2018-10-15, 13:50 Ja mam w domu parowar i uwielbiam z niego korzystać! Ryba wychodzi przepyszna! A wczoraj np. zostało mi trochę makaronu arrighi więc przygotowałam dorsza na parze, dodałam do makaronu i zrobiłam szybki sos pomidorowy. Obiad wyszedł pyszny!
Brzmi mega smakowicie! Jak się ma trochę pomysłów to można nawet z obiad z poprzedniego dnia zrobić super danie. Ja często zapiekanki robię na patelni ;)
Monik pisze: 2018-10-24, 10:56 Na parze gotuję głównie warzywa.
A próbowałaś warzywa + mięso? Ja mam taki garnek do gotowania na parze i zawsze robię w nim takie właśnie mieszanki. Przepyszne jedzenie wychodzi!
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Gotowanie na parze

Post autor: rrrosalita »

kurczak na parze? hm lub rybka! hm musi byc smakowite . Ale ja nie lubie się bawić w rozkładanie całego tego majdanu z parowarem
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Gotowanie na parze

Post autor: alexx »

oj tak gotowanie na parze jest przepyszne aczkolwiek wydaje mi się że czasochłonne :(
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Gotowanie na parze

Post autor: alexx »

powiem bez bicia przez jakiś czas nie lubiłem ryb, ale od jakiegoś czasu bardzo je polubiłem. Idealnie wysmażoną lub zrobioną na parze wraz z sosem śmietanowym, no pycha ! :oops:
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Gotowanie na parze

Post autor: Baska »

alexx pisze: 2019-02-25, 18:19 powiem bez bicia przez jakiś czas nie lubiłem ryb, ale od jakiegoś czasu bardzo je polubiłem. Idealnie wysmażoną lub zrobioną na parze wraz z sosem śmietanowym, no pycha ! :oops:
Ryby są bardzo zdrowe i mają super wpływ na organizm, do tego dobrze przyrządzona ryba jest po prostu pyszna. Ale szczerze mówiąc nigdy nie robiłam ryby na parze, masz do tego jakiś specjalny garnek?
kaktus
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2019-05-10, 12:11

Re: Gotowanie na parze

Post autor: kaktus »

od niedawna zaczęłam gotować na parze. Jest to o wiele zdrowsze jedzenie. Na początek wypożyczyłam sobie takie urządzenie jak thermomix, które posiada funkcję gotowania na parze aby sprawdzić , czy w ogóle podejdzie mi takie jedzenie. Smak potraw jest całkiem inny, ale smaczne szczególnie ryby. Gdyby ktoś chciał spróbować, to można sobie pożyczyć tego robota. Więcej szczegółów tutaj http://www.opinie-pracodawca.waw.pl/opi ... ie-pl.html
ODPOWIEDZ