pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ulubiona gra

Dyskusje na temat gier komputerowych.
MałaMi
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-01-25, 21:48

Post autor: MałaMi »

Kiedyś mario :) Teraz znalazłam shmooze.pl :) Gram, bo to coś w stylu Simsów, ale czatuje na żywo z ludźmi :) Namówiłam też kilka koleżanek i się też wciągnęły w to :)
Damianoo13
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-30, 15:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Damianoo13 »

napewno: Gothic 3 i Risen oraz Wiedźmin
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Pamiętam jaki miałąm zaciesz ze swoich pierwszych (nielegalnych) simsów, które mi ściągnął jakiś kolega taty. do teraz lubie sobie czasem potopić simów ;P
Mika
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-08, 19:08

Post autor: Mika »

Gothic 2, tego nie zapomnę :)
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Pierwszą grą jaką było mi grać to byłą bodajże driver 1 na psx ;) potem medal of honor tez na psx, crash to na ps1 ;) a potem na kompie toca;) i wiele wiecej teraz obecnie 2 prestiż w call of duty modern warfare 3;)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Mam swoje ulubione serie, w które gram już wiele lat. Kolejność przypadkowa ;-)

* Heroes of Might and Magic - grałem od pierwszej częsci, w 2 dużo z kumplami po sieci, 3 to moja naj naj - przeszedłem wszystko razem z oba dodatkami - dziś jest mega grywalna i wcale się nie zestarzała, 4 głównie z braciakiem do białego rana, 5 solo, nie całą, 6 czeka na czas wolny ;-)

* Grand Theft Auto - świetna seria, zagrywałem się we wszystkie od jedynki, 3 wywarła na mnie chyba największe wrażenie, potem Vice City - urzekł mnie klimat :-), San Andreas najmniej - jakoś mi trochę nie podeszła, IV wypas, przeszedłem podstawkę, obecnie gram w The lost and Damned - świetny klimat, harleye rządzą ;-), jak przejdę to zabieram się za drugi epizod The ballad of gay Tony ;-), V - kupuję w ciemno na 1000%

* Need For Speed - miłość od pierwszego wejrzenia, czyli pierwszej części, jeszcze pamiętam że grałem u kumpla na PC. Potem kolejne, w tym ulubiona i moim zdaniem najlepsza NFS Porsche z 2000 - prawdziwa miłość, przeszedłem wiele razy tryb kariery i kierowcy testowego, oby kiedyś remake wyszedł. Od tego czasu kocham markę Porsche, a 911 to jedno z moich marzeń :-) Potem z ty lepszych wymienię Underground, Most Wanted, z innej beczki Shift (do tej pory gram w Shift 2), obecnie głównie po sieci gram w NFS The Run

* Wiedźmin 1 i 2 - najlepsza polska seria, koniec i kropka :P
piotr18
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-29, 14:30

Post autor: piotr18 »

Ja największym sentymentem darze Baldurs Gate
ciktik
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-03, 10:18

Post autor: ciktik »

A mi właśnie Baldur nie przypadł do gustu.

Moją naj grą jest Fallout :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

a gra ktoś w minecrafta?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

piotr18 - Baldur był fajny, ale z DD-kowych RPG, to najfajniejszy był chyba Planescape. Masa czytania i rozwiązywania zagadek i mnie walki, ale to było coś. :)

galaxy - ja tej gry nie ogarniam. :D Niedawno byliśmy u siostrzeńca na urodzinach i on dostał od matki poradnik do gry. Ja to może widziałem z dwa filmiki na youtubie, ale to chyba były jakieś hardcorowe sytuacje. Może sobie zainstaluje w tygodniu, ale chyba musiałbym wcześniej pożyczyc ten poradnik.:P Nawet nie wiem jak się to wszystko zbiera i jak budować.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Śmiało możesz skorzystać z poradnika, jest tam dość prosto wszystko wytłumaczone od podstaw. I oczywiście wszystko szybciej idzie, jak dostaniemy taka instrukcję.
silvia332
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-29, 09:33

Post autor: silvia332 »

Heroes III oraz Ice Wind Dale :D
Godee
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-01-29, 15:42
Lokalizacja: opole

Post autor: Godee »

uwielbiam serią gier o Maxie Paynie, od wczoraj gram w trzecią część i jestem zachwycony
kropeczka.3
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-10-06, 18:30
Kontakt:

Post autor: kropeczka.3 »

Sim City i Syberia
blues
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28
Kontakt:

Post autor: blues »

Po ostatniej grze w GRA to własnie ona została moją ulubioną ;)
Profesjonalny Botox we Wrocławiu !
ODPOWIEDZ