pompy abs, abs pump

wiercenie studni

W co gracie?

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

chyba wezmę się porządnie za League of Legends...przez święta i tak będe miała więcej czasu, więc może się wciągnę...mam na zaś pare paysafecards, więc mogę trochę piszaleć! :lol: Wesołych świąt!
miljakow
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-20, 14:04

Post autor: miljakow »

Ja gram tylko w Csa :P Jakoś nie mogę znaleźć innej gry, która by mnie wciągnęła tak jak CS :P
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jakoś ostatnio zrobił się tutaj zastój nikt chyba nie grywa w internetowe gry? więc,aby nie zakładać nowego tematu,postanowiłam tutaj troszkę popisać? Ostatnio zaczęłam grać w gry na fejsie ,lubię czasami wypróbować kilka gier naraz,oczywiście są to takie, w których można się szybko połapać,kiedyś grywałam w Farmville,ale to już dawne czasy, teraz grywam w nieskomplikowane,chociaż też czasami trudne do przejścia gry,właśnie na Facebooku.Lubię różne platformy z grami.Zazwyczaj wybieram darmowe, ale jeśli mam sobie coś dokupić, zazwyczaj wykorzystuję do tego celu moją paysafecard.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Gry na fejsie sa słabe moim zdaniem, wole mocniejsze klimaty, aion jest fajny- moje najnowsze odkrycie :)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Ostatnio wkręciłam się po raz drugi w grę, którą pokazała mi przyjaciółka jeszcze w czasach podstawówki :P

"Sąsiad z piekła rodem" :] Jesteście sobie ludzikiem i wkurzacie swojego grubego i upierdliwego sąsiada różnymi głupimi kawałami :) Polecam na zabicie nudy! ;)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Sasiad z piekla rodem? Dobry tytul, ale to jest gra przegladarkowa?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

-Ciekawaswiata- piszesz, że na Facebooku gry są słabe, ale przecież nie chodzi o to aby się denerwować przy skomplikowanej grze,przecież tutaj chodzi tylko i wyłącznie o rozrywkę, chcąc zapomnieć o problemach, kłopotach dnia codziennego,po co więc dokładać sobie nowych grając w skomplikowaną grę? Ja tam wolę właśnie te gry fejsbukowskie,a one wcale takie znowu łatwiutkie nie są.Zapewniam Cię, wiem bo gram.
sakuraja
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-01, 13:51

Post autor: sakuraja »

Obecnie zakończyłem swoją przygodę z Diablo III. Muszę powiedzieć, że bardzo się zawiodłem na tej części. Liczyłem na coś lepszego, zwłaszcza, że w II część grałem bardzo długo. Teraz nie mam żadnej gry na oku i czekam aż na rynku pojawi sie Batman: Arkham Orgins :)
maciejmm
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-06, 12:14

Post autor: maciejmm »

Mnie osobiście wciągnęła gra Ghost Recon Online, bardzo fajna strzelanka - może nie wiele osób z tego forum słyszało nazwę, ale jest na prawdę ciekawa ;) Podałem Ci tam linka wraz z opisem tej gierki jak by Cię zainteresowała nazwa ;p
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

ostatnio w little things na ipadzie, wciaga :)
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

W LoLa albo Heroes IV lub V. :DDD
kropeczka.3
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-10-06, 18:30
Kontakt:

Post autor: kropeczka.3 »

Ostatnio tylko w Syberię II :D
maks
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-25, 16:32

Post autor: maks »

Ja jestem na etapie PANOWANIA W MOIM WŁASNYM KRÓLESTWIE :D :D Walczę o wpływy w imperium. Mowa tu o Heroes of Sword and Sorcer, elektryzująca strategiczna gra! Zresztą nie bd opowiadać szczegółów, sami zlukajcie http://www.hossmmo.com/
blues
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28
Kontakt:

Post autor: blues »

Ja ostatnio przesedłem GTA V powiem wam że bardzo ciekawa fabuła ;)
Profesjonalny Botox we Wrocławiu !
Kurek
-#
-#
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-06, 12:33
Kontakt:

Post autor: Kurek »

A ja ostatnio w stare edycje setlersów zainwestowałem :)
ODPOWIEDZ