pompy abs, abs pump

wiercenie studni

W co gracie?

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

League of Legends
Euro Truck Simulator
oraz
German Truck Simulator

i czasami w Call of Duty 2 czy GTA San Andreas.
Awatar użytkownika
winiar
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2011-05-04, 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: winiar »

Od kilku lat jestem uzależniony od Football Manager. Oprócz tego też Volleyball Manager. Lubię gry, w których decyduję o sprawach klubowych nie tylko na boisku. Grałem kiedyś tż w FIFĘ, ale zawsze stawała się zbyt prosta po kilku dniach gry. Oprócz tego też gry wojenne, ale nie strategiczne
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Pegasus - ponad tysiąc gier. Ta młodość. :lol2:
I ToCA 3 oryginalna płyta za browar, uwielbiam takie interesy. 8)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

GTA2 na razie jest na pasku :P
Hexi
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-28, 17:21

Post autor: Hexi »

Hej :)
World Of Warcraft - Moje wielkie uzależnienie :( Od 3 lat gram , i nołlajfie całymi dniami :(
Do tego zaczynem teraz przygodę z Silkroad Online ^^
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Gry komputerowe.W co gracie?

Post autor: dobrodziejka »

Witam wszystkich lubiących komputerowe gry. :) ,ostatnio dostałam hopla na punkcie gier,w związku z czym często zaglądam do Internetu.Najpierw zaczęłam grać w Backgammona, potem karty i znikające kulki.Potem znalazłam przygodowe,logiczne,zaczęłam także grać w Margonem,Farmeramę i Farmville,a ostatnio dowiedziałam się,że są bardzo ciekawe gry na bigpoint,z tym,że jest ich tam całkiem sporo i nie wiadomo,którą wybrać.Ale ciągle poszukuję czegoś nowego,a przede wszystkim darmowego,chyba,że mam pod ręką akurat paysafecard,wtedy kupuję coś co jest potrzebne do dalszej gry,bo wtedy jest ona ciekawsza. Podobno steam jest fajny.Kilka razy tam zaglądałam i z tego co wiem podobno jest możliwość przechowywania money w portfelu wirtualnym,ale tam płaci się za pomocą kartu kredytowej,a większość gier jest po angielsku.Ale dla chcącego podszkolić ten język to nawet jest okey.Pozdrawiam i czekam na jakieś propozycje,dotyczące gier oczywiście. :wink: :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Bylo tego sporo ale do tej pory najbardziej wciagnal mnie runes of magic, na steamie faktycznie tez jest pare fajnych gier ale ja wole jednak lagodniejsze
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Witam!. Ja też nieraz cały czas gram w takie mniej denerwujące.Lubię właśnie karciane i planszowe.Tam gdzie się skacze,coś zbiera,fika,ucieka.To właściwie dla dzieci,ale każdy przecież ma coś z dziecka.Prawda?A po drugie dlaczego mamy sobie odmawiać troszkę tych przyjemności?.A jeśli coś mi nie wychodzi,bo i tam trzeba się nieraz nagłówkować, chociaż to gry dziecinne,wtedy wyłączam i gram np.w All Ball lub Yeti Bubble,to dopiero fajne gry,oczywiście także dla dzieci,ale co tam,kiedy lubię.Pozdrawiam i do usłyszenia.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Odświeżam temat.

Obecnie gram w GTA Episodes From Liberty City, Shift 2, NFS The Run i Wiedźmina 2
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Nie tak dawno przeczytałam w newsletterze od PaySafeCard o wielkanocnym konkursie. Wie może ktoś coś o tym? Brał może ktoś z Was w tym udział?. Podobno można wygrać coś ciekawego.Warto próbować?Co o tym sądzicie? POzdrowionka. :shock:
Awatar użytkownika
Michal080
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-06, 15:08

Post autor: Michal080 »

Każdemu fanowi bądź fance gier RPG polecam serię Elder Scrools bądź Fallout, szczególnie polecam Fallout: New Vegas :) Są to takiego rodzaju gry których nie da się przejść tak samo. Zagracie to zrozumiecie :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Ostatnio seal online, świetna gierka dla tych co wolą lagodniejsze gry@dobrodziejka, jeśli konkurs jest za friko, to zawsze opłaca się grać ;)
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Na przemian Mass Effect i Minecraft, przeplatany F1 2010, Mafią i GTA:VC.
tomaszek87
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-11-15, 11:46
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tomaszek87 »

Ostatnimi czasu moją rozrywkę na PC generuje w Battlefield 3, pozostałe gry jakie odpalam to GTA IV, FIFA 13 oraz NFS Most Wanted :)
lapko
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-16, 15:18

Post autor: lapko »

Ja na kompie gram tylko w WarCrafta III :)
ODPOWIEDZ