pompy abs, abs pump

wiercenie studni

JamLegend

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

JamLegend

Post autor: Limowa »

Jam Legend to muzyczna gra zrobiona na wzór Guitar Hero. Nie jest to jedna z tych mini gierek w jakie możemy pograć na normalnych serwisach z grami online. Jam Legend to cały serwis ze społecznością ludzi, których łączy zabawa w udawanie rockowego gitarzysty.
Obrazek
Nie wierzysz? Zarejestruj się, włącz głośniki i złap klawiaturę tak jakbyś trzymał gitarę. Później już wystarczy grać do rytmu co naprawdę może sprawiać problemy. Zabawa jest przednia i już od pierwszych 15 minut potrafi wciągnąć.
Obrazek
Sterowanie w grze jest dosyć proste, problemy przychodzą wtedy, kiedy chcemy zastosować teorię w praktyce. Do gry wystarczą przyciski F1, F2, F3 (ew. 1, 2, 3) + Enter
Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki i różne poziomy trudności.

BEAT Jam (Tap only)
Wystarczy w odpowiednim momencie naciskać klawisze od 1, 2, 3, a na wyższych poziomach trudności dodatkowo jeszcze 4 i 5.
Ten tryb przyda się tylko na początek, aby oswoić się z grą.
Obrazek
Nie sprawia on większych problemów i w potyczkach z innymi graczami nie jest stosowany (przynajmniej ja się nie spotkałem). Problemy zaczynają się, kiedy wybierzemy inny niż 'normal' poziom trudności.

Guitar Jam (Tap and Strum with Enter)
Tutaj dodatkowo wciskamy w odpowiednim momencie enter, który odpowiedzialny jest za szarpnięcie strun.
Obrazek
To właśnie w tym trybie gra posiada swój urok. Stoisz idiotycznie przed komputerem, w rękach trzymasz klawiaturę i jedziesz z tym koksem ;). Rodzeństwo może tylko na Ciebie dziwnie popatrzeć.

Dawno nie grałem w jakąś porządną i wciągającą grę komputerową, a tu proszę koledzy z klasy zachęcili mnie do takiego czegoś ;). Chyba najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy to właśnie z kolegami się pojedynkujemy i możemy przekonać się kto jest najlepszy. Zresztą grając z wirtualnym graczem (Roxanne) też jest fajnie, słuchamy dobrych rockowych kawałków, a przy tym 'skillujemy' się i dostajemy doświadczenie.

Statystyki
W grze mamy dosyć szczegółowe statystyki. Zdobywamy poziomy, doświadczenie, możemy spojrzeć na ilość zagranych kawałków itp. One także potrafią zaczarować i to właśnie przez nie będziemy chcieć stawać się lepszym.

Na zakończenie mogę Was tylko zaprosić do gry. Mój profil jest ukryty pod standardowym, tym co zwykle nickiem (yagbu) i z miłą chęcią przyjmę wyzwanie od kogoś z Was jeśli tylko znajdę chwilkę ;).

Polecam!
Artykuł ściągnięty z:
http://yagbu.eu/jam-legend-nieziemska-g ... -hero.html
Rejestracja:
http://www.jamlegend.com/
ODPOWIEDZ