pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Konwerter Filmy

Software - dyskusje na tematy związane z oprogramowanie, doborem odpowiedniego, itp.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Konwerter Filmy

Post autor: s3r0 »

Potrzebuje fajny polski i darmowy programik który konwertuje film nagrany w aparacie w formacie MOV na format AVI. Dokładnie chodzi o to że mam nagranie fajne filmiki aparatem ale niestety program do przerabiania Filmików mój nie obsługuje formatu MOV i potrzebuje konwerter który właśnie zmieni formaty.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Poszukaj w googlach.
Możesz zajrzeć tu , a na pewno na coś wpadniesz. Tutaj masz jakiś program, ale wersja testowa.
Inglorion
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-01-28, 21:26

Post autor: Inglorion »

Polecam FormatFactory przekonwertuje Ci wszystko (prawie) na jaki chcesz format.

Link do pobrania jest TU

P.S Ściąganie jest po angielsku, ale program jest po Polsku.
wojciechb
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-04-08, 14:43

Post autor: wojciechb »

Free Video Converter - co prawda nie jest to polski program, ale nie sądzę, że obsługa sprawi Ci trudność, ważne że darmowy: [ciach]
Ostatnio zmieniony 2011-04-08, 15:20 przez wojciechb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anais
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2013-02-19, 20:07
Lokalizacja: black side of moon

Post autor: Anais »

Ja mam pytanie:)
Mianowicie pliki zostały ściągnięte w formacie MP4, a że telefon odtwarza tylko MPEG4 ( smartfon dopiero w marcu po skonczeniu umowy, eh...) to chciałam skonwerterować. Ostatnio od znajomego sie dowiedziałm że wbrew mojemu wcześniejszego mniemaniu to dwa inne formaty, coś, nazwy bywają mylące... Tyle, że po luknięciu na folder okazło sie iż wdług mojego komputera one już w tym formacie są:) Pełana zdziwienia wrzuciłam je na fona, gdzie oczywiście są jako MP$.

Wie ktoś może co jest grane? bo ja niestety nie...:)
ODPOWIEDZ