pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wirusy

Software - dyskusje na tematy związane z oprogramowanie, doborem odpowiedniego, itp.
Demik
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-11, 01:04

Post autor: Demik »

Mój komputer nigdy nie był na szczęście poważnie zawirusowany ale kilka razy antywirus coś sygnalizował.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

zainfekoowany był nie raz, pamiętam jak kiedyś mialam darmowego antywirusa i tak sobie coraz wolniej zaczynał mi działac komputer, wszystko spowolniło a antywirus nic, o żadnych zagrożeniach nie informuje, w końcu się okazało że mam trojana :/ dobrze że oprócz spowolnienia i syfu w przeglądarce nic gorszego si nie działo, ale nie mam zaufaia do darmowych av
annaanna23
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2014-10-16, 15:07
Kontakt:

Post autor: annaanna23 »

Bo antywirusy są po to, żeby co chwila coś sygnalizować. Z tego się utrzymują - z ciągłego wdrażania strachu i tym samym zmuszania do opłacania coraz to droższych abonamentów. A odkąd się w tym połapałem (będzie z 10 lat), nie korzystam na prywatnych urządzeniach z tego typu wynalazków i nie miałem ani jednego wirusa. A swoją drogą - w firmie, która jest zabezpieczona na wszystkie możliwe sposoby najnowszymi (i najdroższymi) programami mieliśmy ostatnio taki atak, że przez 3 dni nic nie można było zrobić. Dopiero fachowcy z http://aitik.pl postawili systemy na nowo, ale lekka konsternacja pozostała - skoro i tak nic nie dają, to po co płacić niemałe pieniądze za notoryczne spowalnianie systemu?
Coś nowego: www.forexmentor.pl
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Niekoniecznie. Mam gdatę i ona nie męczy nadmiarem komunikatów. Inna sprawa, że nie każdy jest "informatykiem", więc musi się chronić przy pomocy czegoś prostego i łatwego w obsłudze. Jeżeli w okolicy twojego sprzętu są jakieś dzieci, to one maja wyjątkową łatwość w łapaniu wirusów, także tych komputerowych.
Pzdr
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Jeśli nie wiesz jak to ogarnąć do porządku to dobrze byłoby się odezwać do specjalistów. Zerknij na stronę http://www.koba.pl/serwis-komputerowy-bialystok/ oni mają serwis więc formatowanie i usuwanie wirusów im jest niestraszne.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Firma, która obecnie założyła zbiórkę pieniędzy na https://wspieram.to/mysec ma w planach robić audyty w o wile niższych cenach niż średnia na rynku, czyli ponad 20tys, dlatego warto przyjrzeć się projektowi
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Na co dzień lepiej samemu sobie radzić. Zresztą jest wiele specjalistycznych serwisów, jak np. klikajbezpiecznie.pl , które zwracają uwagę na zagrożenia. To jest fajna pomoc, żeby w ogóle wiedzieć, czego się bać. Antywirusy to fajne zabezpieczenie, ale bez odrobiny myślenia nad tym w co się klika mogą zawieść. Natomiast do tego nie trzeba zatrudniać wyspecjalizowanych firm. Oczywiście większe firmy potrzebują różnego typu usług, ale to już inna sprawa.
Pzdr
ODPOWIEDZ