pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Windows7

Software - dyskusje na tematy związane z oprogramowanie, doborem odpowiedniego, itp.

Zamienisz swój obecny system operacyjny na windows 7?

Tak
3
50%
Nie
1
17%
Tak, jak zakończy się wsparcie techniczne dla windowsa xp
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Windows7

Post autor: server »

No właśnie.Mam do was takie pytanie: Czy jeżeli w tym roku wyjdzie oficjalnie windows 7, to przesiądziecie się do niego, czy pozostaniecie przy tym, który jest obecnie? :hi:
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

W tej chwili nie wiem. Sądząc po tym, co reprezentował system Vista, zbyt prędko bym nie zmieniał. Musiałbym przeanalizować wszystkie za i przeciw, poczytać recenzje, komentarze. Nie powiem, że na pewno tak. Ale jeśli nie miałby bugów, wszystko działałoby poprawnie, to czemu nie... Najpierw jednak taką decyzję musiałbym przemyśleć i na pewno zmiana nie nastąpi prędko ^^. Jestem bardzo zadowolony z obecnego systemu (Windows XP), żeby zaraz zamieniać na nowy ;).
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

usiek pisze:W tej chwili nie wiem. Sądząc po tym, co reprezentował system Vista, zbyt prędko bym nie zmieniał. Musiałbym przeanalizować wszystkie za i przeciw, poczytać recenzje, komentarze. Nie powiem, że na pewno tak. Ale jeśli nie miałby bugów, wszystko działałoby poprawnie, to czemu nie... Najpierw jednak taką decyzję musiałbym przemyśleć i na pewno zmiana nie nastąpi prędko . Jestem bardzo zadowolony z obecnego systemu (Windows XP), żeby zaraz zamieniać na nowy .
No tak, Vista to najgorszy system, jaki powstał w dziejach Microsoftu, to prawda, ale na pewno słyszałeś, że nowy Windows jest dopracowany pod każdym względem:)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie oficjalnie polecam windows 7 Jest o niebo lepszy od niewypału tzw Visty. Wszystko w tym systemie świetnie chodzi. Jak wyjdzie oficjalnie to naprawdę poważnie zastanowię się czy przerzucić się z ubuntu na windowsa.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

server pisze:No tak, Vista to najgorszy system, jaki powstał w dziejach Microsoftu
Ja mam i jakoś specjalnie nie narzekam, chociaż prędkość jest uh uh, okropnie słaba.

Nie wiem, czy zmieniłabym od razu na Windows7. Oryginalne oprogramowanie wiąże się z kosztami itd. Najpierw warto poczekać na "recenzje".
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

redi_gyal pisze:Nie oficjalnie
:oops:

Wybacz, nie doczepiłbym się do tego, ale w temacie ,,Tabaka" pierwsza zaczęłaś mi narzucać swoje zdanie;]
Rose pisze:Ja mam i jakoś specjalnie nie narzekam, chociaż prędkość jest uh uh, okropnie słaba.

Nie wiem, czy zmieniłabym od razu na Windows7. Oryginalne oprogramowanie wiąże się z kosztami itd. Najpierw warto poczekać na "recenzje".
Widzisz jesteś w 1%, co się ten system podoba:) A co do recenzji, to powiem ci szczerze, jest ich bardzo ale to bardzo wiele...;] ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

server pisze:A co do recenzji, to powiem ci szczerze, jest ich bardzo ale to bardzo wiele...;]
Chodzi mi raczej o to, co powiedzą moi znajomi, dlatego napisałam recenzje w ""
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Rose pisze:Chodzi mi raczej o to, co powiedzą moi znajomi, dlatego napisałam recenzje w ""
Hmm, no tak, wybacz, nie dopatrzyłem, niestety mam już wywalony wzrok...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A to zależy od kolegi, co mi tam wgra, system wybiera mi on ;D Dlatego na szczęście Visty nie miałam, ale za to mam w pracowni w szkole, tragedia.

Przesiądę się, jeśli kolega uzna, że jest dobry ;D
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Niki pisze:A to zależy od kolegi, co mi tam wgra, system wybiera mi on ;D Dlatego na szczęście Visty nie miałam, ale za to mam w pracowni w szkole, tragedia.

Przesiądę się, jeśli kolega uzna, że jest dobry ;D
Uzna, uzna. W szkole Vista jest jeszcze gorsza, bo to wersja Ultimate, czyli najbogatsza wersja Windows. A wiadomo, czym więcej bajerów to tym gorzej...
Awatar użytkownika
Ray
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-10-28, 09:15
Lokalizacja: Komputer

Post autor: Ray »

Testowałem W7. Ogólnie powiem, że szybkość porównywalna do XP aczkolwiek zjada tyle zasobów komputera co vista. Niestety jest to Windows. Windows nie ma dobrej opinii. Polecam zamiast Windowsa linux ubuntu dla nowicjuszy, a dla obytych z linuxem polecam linux Arch.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Też testowałam i uważam że jest o niebo lepszy to visty ale nie ma się czym zachwycać.
Awatar użytkownika
Ray
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-10-28, 09:15
Lokalizacja: Komputer

Post autor: Ray »

Dokładnie. Jest kilka nowych pożytecznych rzeczy. Poza tym jak wszyscy wiedzą windows na dysku się rozrasta. Z czasem zajmuje więcej miejsca, np przez rejestr czy temp.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Obecnie mam ten system, nie narzekam dość przyjemny w użyciu ;] Na pewno jest stabilniejszy od Visty, którą osobiście nie znoszę.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Cześć M. Może napiszesz sprawozdanie z tego systemu, hmm:) W sklepach jest od dawna ten system, jak dokładnie Ci śmiga?
ODPOWIEDZ