pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Naklejki na laptopa, lodówkę, zmywarkę

Hardware - wszystko co dotyczy sprzętu komputerowego.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Rose pisze:Sama myślałam, żeby kupić taką naklejkę na laptopa, ale nie widziałam nigdy takich, nie orientuję się w cenach i nie wiem czy są trwałe, czy szybko nie zaczną się ścierać a pózniej nie zostawią brzydkich śladów.
właśnie ciekawi mnie to, czy potem można taką naklejkę, jakoś w miarę łatwo usunąć?
Chętnie bym zainwestowała w taką, ale powyższa kwestia jest dla mnie kluczowa ;]
co do lodówek itp. wszystko zależy od tego, czy się to dobrze dopasuje do reszty urządzenia. U kogoś pewnie by mi się podobało, ale w swoim domu chyba bym się nie zdecydowała takiej zamontować.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bardzo przypadło mi do gustu. Co prawda na laptopa raczej bym nie nakleiła ale na lodówkę już prędzej. To również świetny pomysł na zamaskowanie rys itp.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ostatnio w jednym z dużych full marketów takie widziałam. Ba, nawet na mikrofalę były. Niektóre wyglądały wręcz bajecznie czy ciekawie.
Może kiedyś na laptopa coś takiego kupię jeśli zarysowania będą za bardzo widoczne.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ostatnio rozmyślam nad kupnem takich naklejek na laptopa, ażeby go jakoś upiększyć.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

psychiczna pisze:Co prawda na laptopa raczej bym nie nakleiła ale na lodówkę już prędzej.
Ja właściwie prędzej na laptopa. Lodówkę mam zaklejoną magnesami, obrazkami i innymi ciekawymi rzeczami. Szkoda trochę to wszystko zdejmować;). No i fakt, dobra ochrona przed zarysowaniem.
ODPOWIEDZ